طبس – امام جمعه طبس با اشاره به اینکه ایران ترس بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته است، گفت: اخیرا اندیشکده صهیونیستی اعتراف کرده که ایران تنها کشوری است که می تواند اسرائیل را نابود کند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم درجمع نمازگزاران گفت : به دیدار هیئت دولت با رهبرمعظم انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: ایشان در این دیدار تاکید داشتند خدماتی که در دولت انجام می شود می بایست به مردم معرفی و گزارش داده شود.

وی افزود: در این روزها تعداد زیادی از طرحها کلنگ زنی و افتتاح می شود که در شهرستان طبس نیز شاهد آن هستیم.

وی گفت: رهبری در خصوص بحث برجام گفتند اعتقادات من در خصوص بحث برجام نسبت به امریکاست و من پشتیبان تیم مذاکره کننده هستم که آنها تمام توان خود را انجام داده اند.

وی با اشاره دریافت های نجومی برخی مسئولان نیز بیان کرد: دولت باید این افراد را شناسایی و برخورد کند که سایر سازمانها مثل قوه قضائیه نیز باید ورود کنند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم با بیان اینکه نظام اسلامی روز به روز بر قدرتش به کوری چشم دشمنان افزوده می شود، ادامه داد: اخیرا اندیشکده صهیونیستی بگین سادات اذعان و اعتراف کرده که تنها کشوری که در جهان می تواند اسرائیل را نابود کند ایران است.

خطیب جمعه طبس گفت: برکت پایداری و مقاومت مردم و خون شهدا و عظمت ولایت و رهبری است که ایران اینگونه به قدرت اول خاورمیانه تبدیل شده است اگرچه خیلی ها تلاش دارند ایران را نا امن کنند که با هوشیاری سربازان امام زمان این توطیه ها خنثی شده است.

وی بیان کرد: دانش آموزان کنکوری با زحماتی که والدین، مسئولان و خودشان کشیدند رتبه های بهتری کسب کردند و به انها تبریک میگویم.

وی بیان کرد: اگر علم توام با ایمان اگر باشد خوب است و در غیر این صورت مضر است.

سالروز زیارتی امام رضا ع، سالروز انفجار تروریستی درحرم حضرت علی ع که منجر به شهادت ایت الله سید محمدباقرحکیم شد، روز دهوالارض، سالروز ربوده شدن رهبر شیعیان لبنان، روز بانکداری اسلامی و قانون اسلامی بدون ربا ، روز راه اندازی پدافند هوایی خاتم الانبیا، سالروزشهادت سردار سرلشگر محمود کاوه، از دیگر محورهای سخنان خطیب جمعه طبس بود.

در پایان مراسم نماز جمعه این هفته توسط نهاد امات جمعه از ممتازین کنکور سراسری در طبس تجلیل بعمل آمد.