شادگان ـ امام جمعه موقت شادگان گفت: خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم اولویت کاری مسئولان باشد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام والمسلمین هاشم صوفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شادگان که در محل مسجد حضرت امیر المومنین برگزار شد، با اشاره به اینکه هر ساله ادارات در هفته دولت گزارشی از اقدامات خود را ارائه می دهند، اظهار کرد: مسئولان باید رفع مشکلات مردم از جمله رکود و بیکاری را مهم ترین اولویت کاری خود قرار دهند.

وی در ادامه، به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جماعت مساجد اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری مسجد را هسته مقاومت فرهنگی و پایگاه مستحکم بسیج و نیروهای ارزشی خواند و حفظ این سنگر و خاکریز برگ را وظیفه آحاد مردم دانست.

امام جمعه موقت شادگان در فراز دیگری از خطبه های خود، به روز پنجم شهریورماه به نام بزرگداشت روز محمدبن زکریای رازی و روز داروسازی اشاره کرد و افزود: این عالم بزرگ خدمات شایسته و ارزشمندی برای ایران اسلامی و جهان اسلام انجام دادکه این روز بزرگ را به اطبا، پزشکان، داروسازان، پرستاران و عزیزانی که در حفظ سلامتی مردم شبانه روز زحمت می کشند تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم با تعهد، دقت خاص و دلسوزی به خدمت بزرگ و مقدس خود ادامه بدهند.

وی با اشاره به روز هشتم شهریورماه روزه مبارزه با تروریسیم گفت: شهادت شهیدان رجایی و باهنر ،ثمره خون این شهدا را افشای چهره تروریستی استکبار دانست.

صوفی یادآور شد: امروز استکبار و در رأس آن آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم بوده اما خود منشاء تروریسم است و ملت ما همچنان در مقابل تروریسم ایستاده است