کرمان – امام جمعه موقت کرمان خواستار اطلاع رسانی به مردم در خصوص خدمات صورت گرفته و همچنین مشکلات موجود شد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد صباحی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان عملکردها و خدمات صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید مردم را در جریان امور قرار دهند، افزود: باید انتقادات سازنده و دلسوزانه بیان شده و برای رفع مشکلات اقدام شود.

حجت الاسلام صباحی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع اعضاء هیئت دولت گفت: معظم له گزارش های هیئت دولت را مطلوب دانستند و خواستار اطلاع رسانی به مردم در این خصوص شدند.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکا در زمینه برجام گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که قدردان مذاکره کنندگان کشورمان هستیم.

حجت الاسلام صباحی با اشاره به تاکیدات معظم له در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود: برای تحقق اصول اقتصاد مقاومتی و جبران کوتاهی های صورت گرفته در این زمینه باید عزم و همتی همگانی برای ایجاد اقتصاد مقاوم شکل گیرد.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به لزوم حضور جدی در جهاد علمی اظهار کرد: امروز علم در دنیا حرف اول را می زند و باید با تلاش و جدیت کاهش رشد علمی کشور را جبران کنیم.

وی با اشاره به امنیت موجود در کشور اظهار کرد: در حالی در ایران اسلامی از نعمت امنیت برخورداریم که در منطقه و دنیا شاهد ناامنی های بسیاری هستیم.

امام جمعه موقت کرمان جنایات منافقان را مورد اشاره قرار داد و افزود: اخیرا شاهد حرکت هایی در داخل و خارج از کشور برای آبرو دادن به منافقان کور دل هستیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در استان کرمان اظهار کرد: امروز کمبود آب در استان به یک بحران جدی تبدیل شده است.