سرخه – امام جمعه سرخه با اشاره به ضرورت هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان، گفت: امروز دشمنان برای تک تک شئون زندگی اجتماعی برنامه دارند و مسئولان باید مراقب این جریان باشند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام مصطفی فاطمی بصیر در خطبه های نماز ظهر آدینه این هفته سرخه به میزبانی مصلای این شهر، با اشاره به اقدامات دشمنان در ترویج تفرقه در بین مسملنان، ابرازداشت: دشمنان اسلام هیچگاه دلشان برای ما نسوخته و این اصل در تمام طول تاریخ معاصر برای ما به اثبات رسیده است که هرگاه روزنه ای برای نفوذ به دست آید، دشمنان در آن تردید نخواهند کرد.

وی افزود: امروز تفرقه یکی از سموم مهلک برای جامعه است لذا باید دانست که همه ما تحت لوای ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران، ادامه حیات می دهیم.

زحمات دولت نادیده گرفته نشود

امام جمعه سرخه با بیان اینکه برخی افراد بی مورد از دولت انتقاد می کنند، گفت: بعضی جناح ها خود را پدرخوانده نظام می دانند و این مورد حتی در روزنامه ها نیز راه پیدا کرده که اگر رئیس جمهوری با گروهی همراه نباشد، او را مورد تاخت و تاز قرار می دهند لذا باید گفت دکتر روحانی آزاده است و حریت او بر کسی پوشیده نیست و این تعداد افراد و جناح ها حق سهم خواهی ندارند و باید به آنها گفت تکلیف نظام را مردم مشخص می کنند.

فاطمی بصیر افزود: متأسفانه این ها سبب می شود که خدمات ارزنده دولت نادیده گرفته شود و به عبارتی برخی می خواهند جامعه را ملتهب کنند در حالی که از هر حرکتی که ثبات کشور را در رسانه ها و تریبون ها به مخاطره بیاندازد باید پرهیز شود و این از دستورات مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: برکات و دستاوردهای دولت ها در طول تاریخ ۳۷ساله انقلاب اسلامی با هدف توسعه کشور و پیشرفت در تمام جنبه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، صنعتی، هنری و … بر هیچکس پوشیده نیست لذا باید هفته دولت را فرصتی برای تقدیر از این اقدامات دانست.

ایران بزرگترین قربانی تروریسم

امام جمعه سرخه با بیان اینکه ایران بزرگترین قربانی تروریسم در جهان است، گفت: ۱۷ هزار شهید ترور در کشور از اقشار مختلف از جمله دانش آموز، کارگر، کسبه و روحانی که ۱۲ هزار نفر از این تعداد محصول خباثت و جنایت منافقان است، گواه این مدعا محسوب می شود.

فاطمی بصیر با بیان اینکه پنج هزار شهید ترور محصول تحرکات دیگر گروهک های تروریست هستند، ابراز داشت: شهادت امروزه عامل نامگذاری بسیاری از مناسبت های ایران اسلامی است که هفته دولت و شهادت جمعی از مدیران و نخبگان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله آنها است.

وی افزود: امروز حامیان تروریسم، داعیه دار مبارزه با آن هستند و این در حالی است که نیت پلید دشمنان به رهبری آمریکا، اسرائیل و همراهی عربستان سعودی با تکفیری ها و تروریست ها در منطقه برهمگان آشکار است.