بابلسر – مسئول قرارگاه عمار گفت: عربستان شاگرد آمریکا و گوساله سامری است که حرف‌هایش همان سخن و گفته‌های آمریکا است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌ الاسلام مهدی طائب جمعه‌ شب در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در بابلسر بابیان اینکه روز عاشورا روز سینه سپر کردن در مقابل دشمن بود والان نیز طبق فرمایشات رهبر کبیر انقلاب که فرموده بودند «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا»، تمام سرزمینهایی که در آن اسلام درخطر است باید با سپر کردن سینه از آن دفاع کرد.

وی در ادامه افزود: امام حسین (ع) برای اینکه به آیندگان بفهماند که در مقابل دشمن دین در هر زمان و در هر مکان باید ایستاد بااینکه می‌دانست در سپاه دشمن کسی برای یاری‌کردن نبوده اما فرمود کسی هست مرا یاری کند؟، امام حسین تشنه شهادت بودند و فقط به‌عنوان امام زمان وقت، روحیه ایثار و شهادت درراه اسلام را فهمانده است.

طائب در ادامه افزود: باید در این برهه از زمان و برای یاری امام زمان که یقیناً از شیعیان کمک می‌خواهد، ایشان را در رها کردن غده سرطانی اسرائیل کمک کنیم.

وی با اشاره به وضعت کنونی جهان گفت: عربستان شاگرد آمریکاست و گوساله سامری است که هر حرفی از آن شنیده می‌شود، حرف‌هایی است که آمریکا گفته است

حجت الاسلام طائب در ادامه گفت: آمریکا شر و فتنه است و رگ نهر آن اسرائیل است و باید برای از پا درآوردن شیطان بزرگ، رگ نهر آن را بزنیم و نبرد کنونی در سوریه و عراق همان پایان دادن به موجودیت اسرائیل است.

وی بابیان اینکه نبرد در سوریه حساس‌ترین نبرد تاریخ اسلام است افزود: زیرا با فتح بیت‌المقدس اسلام ناب جان تازه‌ای می‌گیرد و تمام جنگ‌های کنونی برای نجات اسرائیل است.

مسئول قرارگاه عمار با اشاره به سخنان اخیر وزیر امور خارجه آمریکا گفت: اگر ما به یمنی‌ها اسلحه و مهمات می‌دادیم الآن آمریکا و عربستانی وجود نداشت که شما برای ایران اسلامی عربده بکشید.

وی با اشاره به نقشه جدید دشمن درباره ملت ایران گفت: دشمن می‌داند درصحنه نبرد فیزیکی کاری نمی‌تواند بکند، می‌خواهد در مسیر اقتصادی ضربه به مقاومت مردم بزند که انشا الله با بصیرت مردم این نقشه آن‌ها نیز نقش بر آب می‌شود.

وی با ابراز رضایت از نبرد سوریه افزود: اگر وضعیت به شکل موجود پیش برود و هم ازنظر روحیه، پشتیبانی مردمی را داشته باشیم، پیروزی در این نبرد صددرصدی است.

طائب در پایان گفت: ما در شرایط کنونی نیاز داریم که مردم سوریه بدانند ما در کنار آن‌ها با تکفیری‌ها مبارزه می‌کنیم و پشتیبان آن‌ها هستیم و در قدم بعدی چیزی که مهم است این است که ندای عقب‌نشینی درنبرد سوریه در میان مردم ایجاد نشود وگرنه چیزی که بر روی زمین در این نبرد وجود دارد کاملاً پیروزی با مدافعان حرم است.