سربازان گمنام امام زمان(عج) یک باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر را در استان هرمزگان شناسایی کردند.

به گزارش پرس شیعه، رئیس مرکز مبارزه با مواد مخدر وزارت اطلاعات در جمع خبرنگاران گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با استعانت از درگاه خداوند متعال و عنایات خاصه حضرت ولی‌عصر(عج) و هوشیاری مردم شریف ایران توانستند یک باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر را در استان هرمزگان شناسایی و ۲۱ تن پیش‌ساز مواد مخدر را کشف و ضبط نمایند.

این مقام امنیتی گفت: این مواد در تعداد زیادی بشکه‌های ۲۲۰لیتری حاوی اسید استیک انیدرید که به‌عنوان پیش‌ساز مواد مخدر مورد استفاده قرار می‌گیرد به‌طرز ماهرانه‌ای در تعدادی کانتینر جاسازی شده بود و قاچاقچیان مواد مذکور را از کشورهای چین و تایوان تحت پوشش ابزار و ادوات دست‌دوم خودرو وارد نموده قصد داشتند با تخلیه محتویات کانتینرها در کشور آن را به‌مقصد کشورهای افغانستان و پاکستان ترانزیت نمایند.

رئیس مرکز مبارزه با مواد مخدر وزارت اطلاعات در ادامه بیان داشت: با این مقدار مواد پیش‌ساز می‌توان حدود هفت تن هروئین خالص تولید نمود.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب دستگاه قضایی و اداره‌کل بنادر و دریانوردی عنوان کرد: قاچاقچیان دستگیر شده به‌همراه پرونده مربوطه تحویل مرجع قضایی گردیدند.