جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی نیاز ندارد که برای قوی تر کردن خود به سراغ سلاح های ممنوعه برود گفت: امروز سلاح اتمی ملاک قدرت کشوری محسوب نمی شود.

به گزاش پرس شیعه به نقل از سپاه نیوز، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به بیانات مهم فرمانده معظم کل قوا در دیدار با مسئولان عالیرتبه دفاعی کشور اظهار کرد: قدرت و اقتدار در فرهنگ دینی ما مطلوب بالذات نیست اما باید توجه داشته باشیم که قدرت لازمه حکومت است.

وی با بیان اینکه اسلام می گوید قدرت باید در خدمت حق باشد نه آنکه حق در خدمت قدرت، تصریح کرد: اسلام به ما تاکید می کند که حق اگر بخواهد بماند باید قوی باشد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: روز گذشته مقام معظم رهبری بر این نکته تاکید کردند که در دنیایی که استکبار، ظلم و کفر حکومت می کند و هر چیزی را بر اساس خواست خودش تعریف می کند، ما اگر بخواهیم زنده بمانیم و به حیات خود ادامه بدهیم باید قوی باشیم و گرنه محکوم به فنا و نابودی خواهیم بود.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه علاوه بر اینکه قوی بودن یک دستور دینی است، رمز بقای ما نیز محسوب می شود گفت: ما به هر قیمتی نمی خواهیم قوی باشیم؛ اسلام به ما اجازه نداده که برای قوی بودن از هر ابزار و وسیله ای استفاده کنیم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی نیاز ندارد که برای قوی تر کردن خود به سراغ سلاح های ممنوعه برود خاطرنشان کرد: امروز بزرگترین مصداق قدرت، توانمندی علمی است.

وی در پایان با بیان اینکه امروز سلاح اتمی ملاک قدرت کشوری محسوب نمی شود گفت: توانمندی علمی است که دشمن را از تعرض به جامعه اسلامی ما بازمی دارد.