ورامین – امام جمعه موقت ورامین گفت:مردم در موضوع حقوق های نجومی از مسئولان انتظار سخنرانی ندارند و می خواهند که در عرصه عمل، اقدامات موثری را ببینند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله قدوسی و سرتیپ دستجردی اظهار داشت: ۱۴ شهریورماه سالروز شهادت آیت الله قدوسی و سرتیپ وحید دستجردی به دست منافقین کوردل است.

امام جمعه موقت ورامین با تشریح جنایات منافقین در حق ملت ایران افزود: ما بیش از ۱۷ هزار شهید ترور داریم که به دست منافقین که از سوی آمریکا و اسراییل حمایت می شدند به شهادت رسیدند.

برخی در صدد تطهیر منافقین هستند

وی ادامه داد: کارنامه منافقین آنقدر آلوده است که با آب زمزم هم نمی توان آن را پاک کرد اما امروز دست های پیدا و پنهانی در صدد تطهیر منافقین هستند تا احکام انقلابی و برخورد مقتدارنه امام راحل با این عناصر پلید را زیر سوال ببرند.

محمودی اضافه کرد: از طرفی آل سعود با این منافقین پیوند می خورد و همانطور که در خبرها آمده بود، عربستان سعودی از مریم رجوی برای حضور در مراسم حج دعوت کرده است، این درحالی بوده که آل سعود قاتل هزاران زائر مظلوم و بی دفاع به حساب آمده و در جرم و جنایت، دست کمی از منافقین ندارد.

سقوط آل سعود نزدیک است

وی متذکر شد: روز و شبی نیست که در یمن، بحرین، سوریه و سایر بلاد، با حمایت های مالی و نظامی آل سعود، خونی بر زمین ریخته نشود و به نظر می رسد مرگ آل سعود نزدیک است و خون های به ناحق ریخته شده کودکان و زنان بی دفاع، گریبان آن ها را خواهد گرفت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران تأکید کرد: آل سعود بداند که امروز نفرت جهان اسلام را برای خود خریده و با ظلم و ستم در حق ملت ها به نابودی خود سرعت بخشیده است.

وی با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت حجاج در سال ۶۶ یادآور شد: ۱۸ شهریورماه سالروز شهادت مظلومانه حجاج بیت الله الحرام در سال۶۶ است، جنایتی که هرگز فراموش نشده و به هیچ عنوان از یاد ملت ایران نخواهد رفت.

انگلیس به ملت ایران ضربه وارد کرده است

محمودی عنوان کرد: جرم این حجاج، مرگ بر آمریکا و اسراییل گفتن بود که به دست مزدوران آمریکا به خاک و خون کشیده شدند، ولی ملت باصلابت ایران این جنایت تاریخی را فراموش نخواهد کرد و با تمام توان فریاد مرگ بر آل سعود سر خواهد داد.

خطیب نماز جمعه ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت رییس علی دلواری اظهار داشت: رییس علی دلواری، فردی مجاهد و مبارز در برابر انگلیس خائن بود.

وی افزود: انگلیس به عنوان یک روباه مکار و پیر، با سیاست های استعماری خود به ملت های آزاده از جمله ملت بزرگ ایران ضربه زده است که تاریخ، هرگز ظلم های این دولت استعماری را از یاد نخواهد برد.

ملت ایران درس های فراموش نشدنی را به دولت استعماری انگلیس داده است

محمودی ادامه داد: امروز نیز این سیاست های مکارانه همچنان ادامه دارد و در کنار آمریکا و اسراییل، مانع رشد و پیشرفت ایران شده است، البته ملت ایران درس های فراموش نشدنی را به دولت استعماری انگلیس داده و مبارزات رییس علی دلواری و مجاهدت های دلیران تنگستان، یکی از این درس ها است.

امام جمعه موقت ورامین اضافه کرد: از دوران دفاع مقدس تاکنون نیز ملت ایران با هوشیاری هر چه بیشتر در برابر این حکومت ظالم ایستاده و خواهد ایستاد و فریاد مرگ بر انگلیس را با صدایی رساتر فریاد خواهد زد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران با اشاره به در پیش بودن حادثه ۱۷ شهریور گفت:مزدوران شاه با هدایت های مستشاران آمریکایی و انگلیسی در ۱۷ شهریور، اوج قساوت خود را به نمایش گذاشتند و شهدای ۱۷ شهریور، بیش از پیش توانستند ماهیت پلید مزدوران رژیم و حکومت شاه را به نمایش بگذارند.

باید از الگوهای غلط در ازدواج دوری کرد

محمودی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) افزود: سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) به نام روز ازدواج نامگذاری شده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین ادامه داد: ازدواج یک سنت الهی و سیره اولیای دین است، لذا ازدواج مکمل دنیا و آخرت انسان بوده و نباید از آن دوری کرد.

وی عنوان کرد: یکی از حقوقی که برای فرزندان ذکر شده، زمینه سازی ازدواج برای آنان پس از رسیدن به بلوغ است و باید در این امر مهم، از چشم و هم چشمی، رقابت های ناصواب، ریخت و پاش ها و الگوهای غلط پرهیز کنیم.

وی متذکر شد: الگوی ما در ازدواج باید حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) باشد و چرا ما از این موضوع فاصله گرفتیم و به فرزندان خود رحم نمی کنیم.

سوءاستفاده کنندگان و متخلفان در زمینه حقوق های نجومی به دستگاه قضا معرفی شوند

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حقوق های نجومی اشاره کرد و بیان داشت: هنوز یکی از موضوعات و معضلاتی که هر روز به گوش می رسد، مسأله حقوق های نجومی است و مردم از مسئولان انتظار سخنرانی در این زمینه را ندارند و می خواهند که در عرصه عمل، اقدامات موثری را ببینند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: مایه تأسف است که برخی از این افراد به عنوان ذخیره انقلاب و سرمایه نظام معرفی می شوند، در حالی که سرمایه های نظام همین مردم هستند که جان خود را به کف دست گرفته و با تمام قوا حامی نظام اسلامی هستند.

وی ادامه داد:یکی از مسئولان اعلام کرده که موضوع حقوق های نجومی با بگیر و ببند حل نمی شود که باید از این فرد پرسید که ریشه ها را چه کسی باید بخشکاند و چرا متخلفان و سوءاستفاده کنندگان از بیت المال به قوه قضاییه معرفی نمی شوند.

محمودی متذکر شد: ما از قوه قضاییه می خواهیم با سرعت در این پرونده عمل کرده و دادستانی در این راستا ورود پیدا کند.