ساری – امام جمعه موقت ساری با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بر لزوم ترویج ازدواج پاک و الهی به جای ازدواج‌های اینترنتی و خیابانی تاکید کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه‌ های نماز جمعه ساری با بیان اینکه باید ازدواج الهی و پاک در جامعه گسترده شود اظهار داشت: زیبنده جامعه علوی این نیست که ازدواج‌های پیامکی، اینترنت و خیابانی در آن رواج داشته باشد و این بنیان خانواده و جامعه را به فساد و تباهی می‌کشاند.

وی تصریح کرد: ازدواج الهی و پاک عزت خانواده و جامعه را در پی دارد و خانواده‌ها باید نسلی نو و الهی را تربیت کنند.

به گفته حجت الاسلام یوسف پور، طلاق پدیده شومی است و ثبت یک طلاق به ازای هر چهار ازدواج در جامعه خسارت بار و فاجعه است و باید بدانیم که طلاق جامعه را به سمت فساد و تباهی می‌کشاند.

امام جمعه موقت ساری، در بخشی از سخنانش خواستار پرداخت مطالبات کشاورزان استان شد و گفت: مسئولان باید همت کنند و مطالبات گندمکاران، کشاورزان و کارگران را پرداخت کنند.

وی همچنین با درپیش بودن انتخابات تصریح کرد: باید از منازعات انتخاباتی پرهیز و فضای بانشاط و آرامی در جامعه ایجاد شود.

حجت الاسلام یوسف پور در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به فاجعه منا و مرگ هزاران انسان بیگناه تاکید کرد: این فاجعه نباید فراموش شود و باید حقوق جانباختگان مطالبه شود.

وی تصریح کرد: دشمنان در تلاش هستند تا فریاد عدالتخواهی را خاموش کنند اما باید بدانند که خون‌های مطهر شهدا فریاد عدالتخواهی را طنین انداز می‌کند.