فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروی زمینی گفت: دشمن تمام تلاش خود را به کار می بندد تا مشکلی را در کشور ایجاد کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان حفاظت اطلاعات این نیرو گفت: سربازان گمنام و نشان دار امام زمان (عج) در ارتش جمهوری اسلامی ایران زحمات زیادی را در جهت سلامت کارکنان متحمل می شوند که فعالیت هایشان بازگو نمی شود که عملکرد این عزیزان در دوران دفاع مقدس و پس از آن برای همگان روشن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه هر کجا سربازان حفاظت و اطلاعات حضور داشته باشند امنیت برقرار است اظهار داشت: سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) زمانی که وارد میدان می شوند استحکام، اقتدار و توان رزمی را بالا برده و امنیت را برقرار می کنند.

پوردستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: دشمن تمام تلاش خود را به کار می بندد تا مشکلی را در کشور ایجاد کند که با هوشیاری، توانمندی، بیداری، خردمندی و پشت کار کارکنان امنیتی است که تاکنون هیچ یک از برنامه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور پیاده نشده است.

وی در پایان کارکنان حفاظت و اطلاعات ارتش را به عنوان بازوی بسیار توانا و چشمان بیدار ارتش جمهوری اسلامی ایران خواند و گفت: امروز سازمان حفاظت و اطلاعات ارتش رشد قابل وصفی را داشته است که گمنام، بی ریا و بی صدا سنگین ترین کارها را انجام می دهند.