رییس سازمان بسیج مستضعفین میدان آزادی را نماد ایستادگی و مقاومت و نماد مبارزه با شیطان بزرگ امریکا برشمرد و گفت: شعار مرگ بر امریکا همواره در این میدان طنین افکن خواهد ماند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صبح ۱۶ شهریور ۵۹، جمعیت میلیونی مردم از قیطریه و خیابان شریعتی تا آزادی را با پای پیاده راهپیمایی کرده و این خط مقاومت را در میدان آزادی رونمایی و افتتاح کردند.

سردار نقدی میدان آزادی را نماد ایستادگی و مقاومت و نماد مبارزه با شیطان بزرگ امریکا برشمرده و افزود: شعار مرگ بر امریکا همواره در این میدان طنین افکن خواهد ماند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز نیروهای عرصه فرهنگی کشور، ستادی برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب راه اندازی کردند که به زودی برنامه های گسترده ی این ستاد مردمی به افکار عمومی اعلام می شود.

وی با دعوت از آحاد مردم برای همکاری با این ستاد مردمی اظهار کرد: حضور مردم و کمک به این ستاد فرهنگی و انقلابی، باعث می شود ۴۰ سال پیروزی انقلاب را با یک حرکت مردمی عظیم و با شکوه برگزار کرده تا نام و یاد شهدای عزیزمان را به نحو احسن زنده کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، یکی از برنامه های این ستاد را نماد سازی میدان آزادی به عنوان شیطان بزرگ یعنی امریکا اعلام کرده و تاکید کرد: در این راستا از همه هنرمندان در رشته های شعر، هنرهای تجسمی، طراحی، گرافیک، عکاسی، ادبیات و … دعوت می کنیم تا خلاقیت های خود را به صحنه بیاورند و میدان آزادی را به عنوان نماد مبارزه با امریکا، به شکل هنری ترسیم کنند.