فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا، دستاوردهای معنوی بسیاری دارد، گفت: ارائه تصویر مثبت و مطلوب از ناجا با توسعه فرهنگ دفاع مقدس امکان پذیر است.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار “حسن کرمی” در اولین یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان های ویژه با اشاره به تلاش دشمنان نظام و انقلاب، اظهارداشت: حمله دشمنان به باورهای دینی و ارزش های انقلاب نظیر جبهه و شهادت همچنان ادامه دارد.

وی افزود: یکی از راه های موثر برای مقابله با جبهه استکبار، ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

سردار کرمی به نقش محوری و اهمیت جایگاه یگان ویژه اشاره کرد و گفت: این یگان، به دلیل نوع مأموریتش درمقابله با انواع تهدیدات، در نوک پیکان اقدامات انتظامی است، بر همین اساس پیش از هر اقدامی، تقویت بعد معنوی کارکنان یگان ویژه یکی از اولویت های مهم به شمار می آید.

وی با اشاره به برگزاری اولین یادواره شهدای یگان های ویژه ناجا، خاطر نشان کرد: ارائه تصویر مثبت و مطلوب از ناجا با توسعه فرهنگ دفاع مقدس امکان پذیر است.

سردار کرمی با اشاره به شکل گیری دبیرخانه “یاد یاران” در یگان ویژه ناجا، مطرح کرد: ثبت و ضبط دلاورمردی های کارکنان این یگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از برنامه های این دبیرخانه است.

وی، نقش یگان ویژه در جنگ نرم و سخت را نیز از اهداف دنبال شده در این یگان معرفی کرد.

سردار کرمی با اشاره به دستاوردهای یگان های ویژه، خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره شهدا یکی از اقدامات فرهنگی این پلیس است؛ در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار دو کتاب در حوزه جنگ سخت و دو کتاب در حوزه جنگ نرم تعریف شده است.

وی، انتشار هشت فصلنامه از “یاد یاران ” ، تهیه ۷۰ فیلم از زندگی فرماندهان لشکر ۲۸ روح الله ، دیدار با ۱۲۰۰ خانواده معظم شهدا ، برگزاری یادواره شهدا در استان های مختلف را نیز از اقدامات یگان های ویژه ناجا برشمرد. و گفت: باید قدردان خانواده شهدا باشیم.