طبس – امام جمعه طبس با اشاره به بررسی قراردادFATF توسط مجلس شورای اسلامی و شورای امنیت^ گفت: اگر ضرری وجود داشته باشد از آن جلوگیری می شود و باید مراقب اظهارنظرها در این خصوص باشیم.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم ظهر امروز در جمع نمازگزاران با اشاره به پرداخت زکات گفت: فصل برداشت خرما فرا رسیده و باغداران و کشاورزان باید به این مقوله مهم توجه داشته و زکات مال خود را پرداخت کنند تا پاداش دنیوی و اخروی شامل حالشان شود که برکت مالشان را زیاد خواهد کرد.

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار خانواده شهدای منا اشاره کرد و گفت: پیام ایشان به مسلمانان جهان و حجاج بیانگر بی کفایتی آل سعود به پشتیبانی آمریکاست.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم گفت: آل سعود با خیانت ها و بی کفایتی ها در کشتن مسلمانان این روزها در یمن باطن کثیف خود را نشان داده است.

وی ادامه داد: حرم امن الهی برای هر کسی که وارد آن شود ولو گناهکار امن بوده و کسی حق تعرض ندارد؛ اما بی کفایتی آل سعود به جایی رسیده که حاجیان حرم امنیت ندارند و رهبری در پیامشان برای مدیریت حرمین هشدار دادند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم در خصوص عرفه گفت: ارزش این شب همانند لیالی دیگر است که پیامبر فرمودند «در شب عرفه هر دعایی که خیر باشد مستجاب می شود، خداوند توبه کسانی که در شب و روز عرفه باشد را می پذیرد».

امام جمعه طبس به موضوع قرارداد نفتی FATF اشاره کرد و افزود: این مساله مرتبط با دولت فعلی نیست، در این قرارداد نکات ضعف و قوتی وجود دارد و هم مجلس و شورای امنیت ملی در جریانند و اگر ضرر داشته باشد مجلس و شورای اسلامی و دیگر نهادهای نظارتی از آن جلوگیری می کنند و باید مراقب اظهار نظرهای خود باشیم.