سمنان – نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه وهابیت و بهائیت مولود استعمار انگلیس هستند، گفت: آل سعود از زمان روی کار آمدن، بر علیه مسلمانان جنایت کرده است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید محمد شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان به میزبانی مصلای بزرگ این شهر، از مسلمانان خواست تا برای کوتاه شدن دست ناپاکان عالم از حج کوتاه شود، ابراز داشت: کسانی که از آل سعود حمایت می کنند در جنایت آنها و شهادت شهدای منا سهیم هستند و در این بین سکوت مجامع بین المللی موضوع را بسیار روشن می کند که دلارهای نفتی سعودی می تواند همه، حتی رئیس سازمان ملل را با خود همراه سازد.

وی افزود: جنایات آل سعود در پی بی کفایتی های سال گذشته یکی از اسناد بی لیاقتی سران عربستانی در اداره حج است و این درحالی است که آل سعود خود را مالک حج می داند نه میزبان آن، لذا امیدواریم مسلمانان جهان این غده سرطانی را از دایره تصمیم سازی درباره حج بیرون برانند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه آل سعود به سزای اعمال خود خواهد رسید، گفت: مقام معظم رهبری عصر دیروز از سران سعودی با عنوان شجره خبیثه نام بردند که نکته نهفته در این تعبیر، ذات جنایتکار آل سعود است.

آیت الله شاهچراغی با اشاره به حمایت بسیاری از مستکبران از آل سعود، ابراز داشت: آنهایی که از این خاندان پلید حمایت می کنند، در جنایاتش نیز شریک هستند و باید پاسخگوی خون هزاران جوان، نوجوان، نونهال، زن و کودک بحرینی، یمنی، عراقی، سوری و … باشند.

وی ادامه داد: همه دنیا از آل سعود حمایت می کند و آل سعود از آل خلیفه و این حمایت هیچ دلیلی ندارد جز از بین بردن شیعیان، که به امید خدای متعال و ایستادگی جبهه مقاومت مردم در بحرین، سران سعودی این آرزو را به گور خواهند برد.

امام جمعه سمنان با اشاره به رشادت های مردم بحرین در ایستادگی مقابل رژیم منحوس آل خلیفه، گفت: مردم این کشور پس از گذشت چند ماه همچنان مواضع و ایستادگی خود در حمایت از شیخ عیسی قاسم را حفظ و در برابر آل خلیفه مقاومت می کنند.

آیت الله شاهچراغی بیان داشت: با وجود تمام جنایت هایی که آل خلیفه بر مردم بحرین روا داشته، باز هم شاهد ایستادگی و مقاومت مردم بحرین در مقابل این جنایت ها هستیم.

وی در پایان و با اشاره به اینکه خط کشور ما و مردم ولایت فقیه است، افزود: هر کس در برابر این خط قرار گیرد، ملت ایران بدون درنگ او را پس خواهد زد.