انتفاضه قدس که در غالب فعالیتهای فردی جوانان فلسطینی در مناطق تردد اشغالگران از سال ۲۰۱۵ آغاز شده است، همواره موجی از رعب و وحشت بر قلب صهیونیستها افکنده است.صهیونیستی هر لحظه منتظر عملیات دلیرانه ضد صهیونیستی این فعالان فلسطینی هستند.

به گزارش پرس شیعه؛ “الون بن دیوید” کارشناس مسائل راهبردی و نظامی شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: از سال ۲۰۱۵ تا کنون اقدامات ضد اسرائیلی فعالان فلسطینی به طور قابل توجهی افزایش یافته و ۱۳۰ فقره از این اقدامات، حوادث مرگبار و خطیری بودند.
به ادعای وی، در این مدت ۳۰۰ “خرابکار” شناسایی شدند که ۲۲۰ نفر از آنها در حال ارتکاب “اقدامات تروریستی” کشته شدند.
این کارشناس صهیونیست معتقد است که طی ماههای اخیر، روش و منش فعالان فلسطینی تغییر یافته است؛ به گونه ای که گروههای فعال، در محل سکونت خود اقدامات ضد صهیونیستی انجام می دهند. به گفته وی، بسیاری از این افراد در مناطق فلسطینی نشین حضور دارند و تا کنون بازداشت نشده اند. برای مثال در محله فلسطینی بنیامین شمار قابل توجهی از این فعالان فلسطینی حضور دارند.
پیش بینی می شود در ماه اکتبر همزمان با اعیاد اسرائیل، اقدامات ضد صهیونیستی از سوی فلسطینیها روند صعودی پیدا کند. ارتش رژیم اسرائیل تدابیر امنیتی ویژه ای را برای پیش گیری از وقوع حملات ضد اسرائیلی اتخاذ کرده است.