رهبر حزب “یک ملت” استرالیا اعلام کرد که کشورش با خطر افزایش بی رویه مهاجران مسلمان روبرو شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ خانم ” پائولین هانسون ” که پس از بازگشت مجدد به فعالیت های سیاسی در برابر نمایندگان پارلمان سخن می گفت، مشخصا بر مساله مهاجرت تکیه کرد و خواستار توقف سیل مهاجرتهای جدید به کشور شد.

رهبر حزب “یک ملت” در نخستین سخنرانی خود در مجلس سنای استرالیا در سال ۱۹۹۶ هم در باره خطر یورش آسیایی ها به کشور هشدار داده بود که همین سخنان به خط مشی سیاسی اصلی وی و حزبش بدل شد.

روزنامه دی گاردین چاپ انگلیس، به نقل از سخنان روز چهارشنبه هانسون نوشت: اگر برای زندگی در استرالیا آمادگی ندارید و نمی توانید از طریق عمل به قوانین و احترام به کشور و نحوه زندگی در آن، به این کشوروفادار باشید، پیشنهاد می کند از آنجایی که آمدید، بازگردید.

رهبر حزب “یک ملت” این مواضع خود را اینگونه توجیه می کند که مسلمانان نمی توانند خود را با زندگی در یک کشور دموکرات سکولار مانند استرالیا وفق دهند، زیرا “اسلام چیزی فراتر از یک دین است”.

هانسون در سخنان خود ادعا کرد که دین اسلام برنامه ای سیاسی برای سامان دادن به زندگی افراد در نظر می گیرد و یک فرهنگ مردانه ضد زن را ترویج می دهد.

وی بدون ارائه هیچ گونه آماری، ادعا کرد که جنایتهای سازمان یافته در نزد ساکنان مسلمان در استرالیا بسیار زیاد است؛ به گونه ای که مردم استرالیا به شدت احساس ترس و نگرانی می کنند.

وی هشدارداد که اگر مهاجرت مسلمانان ادامه یابد، استرالیایی ها سرانجام خود را تابع قوانین شریعت اسلامی خواهند دید.