شادگان ـ امام جمعه شادگان بر لزوم رفع محرومیت ها در بخش مختلف شهرستان تاکید کرد و گفت: فقر و بیکاری را مشکل اصلی مردم این شهرستان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مجید شرفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شادگان که در محل مسجد حضرت امیرالمومنین این شهر برگزارشد، با بیان اینکه مشکل اساسی مردم این شهرستان فقر و بیکاری است اظهار کرد: مردم شادگان دارای سطح درآمد پایینی هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه حل بسیاری از مشکلات و مسائل اقتصادی مردم در گرو تأمین مایحتاج مورد نیاز بدون دغدغه بوده، لازم است دولت تا حد توان در این زمینه عنایت ویژه ای داشته باشد.

امام جمعه شادگان در بخش دیگری از خطبه های خود با اشاره به دهه امامت و ولایت، عید غدیر را بالاترین عید امت اسلامی دانست و با تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم این دهه، گفت: مراسم عید غدیر باید امسال با عظمت تر از سالهای گذشته برگزار شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس یبان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور دلاور مردی شجاع مردانی است که در برابر دشمنان دفاع جانانه ای از خود نشان دادند و با نثار خون خود دستاوردها و پیروزی های زیادی را برای کشور به ارمغان آوردند.

حجت الاسلام شرفی در بخش پایانی خطبه های خود با اشاره برگزاری جشن عاطفه ها در سطح شهرستان شادگان‌ عنوان کرد: رسیدگی به حال محرومان ، ارایه خدمات به دانش‌آموزان نیازمند، کمک به امر تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان و ترویج روحیه نوع‌دوستی و انفاق از مهم‌ترین اهداف عمده این جشن است