قرچک – پیکر شهید حسن تمیمی از شهدای مدافع حرم با حضور پرشور مردم و مسئولان در شهرستان قرچک تشییع شد.

به گزارش پرس شیعه؛ مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید حسن تمیمی از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) ظهر جمعه با حضور پرشور مردم و مسئولان در قرچک برگزار شد.

پیکر شهید تمیمی پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه با حضور پرشور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، روحانیون و ائمه جماعات، مسئولان و مدیران اجرایی و جمعی از مردم مومن و انقلابی شهرستان قرچک تشییع شد.

پیکر شهید تمیمی از مقابل مصلای نماز جمعه شهرستان قرچک بر روی دستان مردم مومن و انقلابی این منطقه تشییع و در گلزار شهدای امامزاده بی بی زبیده به خاک سپرده شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با تجلیل از رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت در عراق و سوریه، بر ادامه یافتن راه شهدای مدافع حرم تأکید کردند.

همچنین مردم مومن و انقلابی شهرستان قرچک از صبر و ایستادگی خانواده معظم شهدای مدافع حرم تجلیل کرده و اعلام داشتند که مردم این منطقه همچنان برای دفاع از حریم اهل بیت آماده بوده و اجازه نمی دهند راه شهدای این عرصه به فراموشی سپرده شود.

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک نیز از حضور مردم این شهرستان در مراسم تشییع شهید تمیمی تجلیل و بر ادامه یافتن راه شهدای مدافع حرم تأکید کرد.