بوشهر – امام جمعه موقت عسلویه گفت: شرایط مناسبی برای آغاز باشکوه سال تحصیلی در عسلویه فراهم شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام مصطفی بدری در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس هفته دلیرمردی‌ها و پایمردی‌های ملت سرافراز ایران اسلامی است.

وی افزود: در آستانه بازگشایی مدارس هستیم اولیاء و مسئولان دست به دست هم بدهند تا تمهیدات لازم به منظور بازگشایی باشکوه مدارس فراهم شود و آموزش و پرورش ضمن گماردن افراد با تجربه در مدیریت مدارس نسبت به انجام امورات مدارس اهتمام جدی داشته باشند.

امام جمعه موقت عسلویه با اشاره به سالروز حادثه تلخ و جان‌گداز منا، افزود: این موضوع تا قیام قیامت در ذهن مردم خواهد ماند؛ خانه امن الهی توسط آل سعود نا امن شد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری آل سعود را شجره ملعونه دانستند که لیاقت حرمین شریفین ندارد؛ خباثت آل سعود بر همه آشکار است، خطر آل سعود از رژیم صهیونیستی بیشتر است

حجت‌الاسلام بدری با تبریک دهه امامت و ولایت گفت: پیامبر ۲۳ سال تبلیغ مخلصانه و فداکارانه انجام داد ودر آخرین حج خود که هزاران نفر از مسلمانان او را همراهی می‌کردند در راه بازگشت از حج در محل غدیر خم پیامی از جانب خداوند به او ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه در غدیر هم اصل ولایت به مردم ابلاغ شد و هم مصداق معرفی شد و جانشین پیامبر معرفی شد، افزود: پیامبر باید کسی را جانشین خود می کرد که لایق باشد؛ آیا همه لیاقت داشتند؟ جز قرآن ناطق حضرت علی (ع) لیاقت جانشینی پیامبر نداشت.

امام جمعه موقت عسلویه ادامه داد: او از آغاز بعثت در کنار پیامبر بود و بارها او را وصی وجانشین خود معرفی کرده بود در روز غدیر همه آمدند بیعت کردند و دست بیعت دادند و تبریک گفتند ولی بعدا پیمان شکنی کردند.