یاسوج – امام جمعه یاسوج گفت: حکام آل سعود صلاحیت مدیریت حرم الهی و مناسک حج را ندارند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام و المسلمین سید علی اصغر حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه یاسوج افزود: حکام سعودی‌ مرتد هستند و هر چه جنایت در کشورهای اسلامی صورت می‌گیرد با حمایت و همکاری این رژیم است.

وی تصریح کرد: بر اثر بی دبیری آل سعود، هفت هزار حاجی کشته شدند و این نشان دهنده عدم صلاحیت این رژیم پلید است.

حسینی تاکید کرد: همه کشورهای اسلامی باید فکری کنند و مدیریت حرم الهی را از دست این کشور دست نشانده خارج کنند.

وی عنوان کرد: آل‌سعود رژیمی بدتر از صهیونیست‌هاست که خون جوانان در کشورهای اسلامی توسط این رژیم پلید روی زمین ریخته می‌شود.

امام جمعه یاسوج همچنین با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، این هفته را فرصتی ارزشمند برای تبیین ارزشهای دفاع مقدس دانست.

حسینی گفت: ۷۳ کشور از این رژیم بعثی حمایت کردند و انواع و اقسام موشک‌ها و تسلیحات را در اختیار آن‌ها قرار دادند، اما با غیرت و شجاعت مردم ایران و به خصوص جوانان تمام توطئه های استکبار خنثی شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عید غدیر خم را عید مهم و یزرگ شیعیان جهان دانست و اظهار کرد: معرفی حضرت علی(ع) از طرف خداوند بود و پیامبر در این بین تنها معرفی کننده بود.

امام جمعه یاسوج همچنین به اول مهرماه اشاره کرد و گفت: معلمان باید از همه توان خود برای تربیت نسل آینده کشور تلاش کنند و هرگونه کم کاری آن‌ها موجب عذاب خواهد بود.

حسینی همچنین به سالروز کشتار فلسطینیان در اردوگاه صبرا و شتیلا اشاره کرد و گفت: آمریکا معادل با ۳۸ میلیارد تومان کمک تسلیحاتی در اختیار رژیم غاصب صهیونیسم قرار داده تا با آن اهداف خود را در منطقه پیش ببرد