بر اساس ایمیل‌ های هک شده، “کالین پاول” وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفته است که رژیم صهیونیستی ۲۰۰ کلاهک هسته‌ ای در اختیار دارد که به سوی تهران نشانه‌گیری شده‌اند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، پاول این موضوع را در ایمیل‌های هک شده گفته است.
کالین پاول در نامه ارسالی به “جفری لیدز” حامی مالی حزب دموکرات آمریکا درباره اعتراضات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تعامل با ایران نوشت، ایران حتی در صورت ساخت سلاح هسته ای از آن استفاده نخواهد کرد، چون تهران می‌داند که “اسرائیل” ۲۰۰ کلاهک هسته‌ ای در اختیار دارد که به سویش نشانه گیری شده است.
کالین پاول در آن دوران وزیر امور خارجه و رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بود، و به این دلیل ناظران معتقدند اطلاعات وی دربارۀ زرادخانه هسته‌ای رژیم صهیونیستی دقیق و موثق است.
پیش از وی جیمی کارتر، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز درباره کلاهک‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی سخن گفته بود.
وزیر امور خارجۀ سابق آمریکا در نامه‌اش در درستی برهان های نتانیاهو از جمله زمان لازم برای ساخت سلاح هسته ای در ایران ابراز تردید کرده، و اظهار داشته است که نخست وزیر سابق هر سال می گوید تا ساخت سلاح هسته ای در ایران فقط یک سال مانده.
کالین پاول همچنین اظهار داشت، دوستانش در ابوظبی از توافق هسته‌ ای با ایران حمایت می کنند و خود وی نیز آنرا قابل قبول می‌داند.