گروه تروریستی داعش یکی از سران گروه مسلح مخالف دولت سوریه موسوم به “ارتش آزاد” را اعدام کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ گروه تروریستی داعش فیلمی از اعدام یکی از سرکردگان گروه موسوم به «لشکر حمزه» وابسته به ارتش آزاد سوریه که در عملیات «سپر فرات» مورد حمایت ترکیه، مشارکت دارد، پخش کرد.

داعش ابتدا در این فیلم رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه را اینگونه توصیف کرد: «مستبد اخوانی و سگ رام صلیبی ها که اراده ای از خود ندارد».

جوان ۳۰ ساله ای که در این فیلم اعدام شده، خود را احمد موسی الحسین فرمانده یک گروه وابسته به «لشکر حمزه» معرفی می کند و می گوید که سیف ابو بکر فرمانده «لشکر حمزه» با او در منطقه عفرین دیدار کرده و او را به منطقه کفر غان در حومه غربی حلب فرستاده است.

وی افزود: همچنین می خواستم به آنجا بروم تا سلاح در اختیار بگیرم و به جبهه النصره بفروشم اما از حضور داعش در این منطقه غافلگیر شدم.

موسی الحسین گفت، ماموریت گروهش جستجوی مناطقی بود که داعش در پی حملات هواپیماهای ائتلاف بین المللی و توپخانه ترکیه، از آن ها خارج می شود.

وی اظهار داشت که اخیرا مسئول مسلسل هایی شده بود که گروه های وابسته به ارتش آزاد از کشورهای ائتلاف آمریکا دریافت می کنند.

در این فیلم، یکی از عناصر داعش با مسلسل سنگین احمد الحسین را اعدام کرد. سپس یکی دیگر از عناصر داعش سرش را برید و روی بدنش گذاشت.