فیلم سینمایی «نزدیکتر» اولین تجربه بلند سینمایی مصطفی احمدی یکشنبه دوم اسفند در سیصدو هشتادو چهارمین نشست باشگاه فیلم تهران در فرهنگ سرای ارسباران با حضورعوامل فیلم اکران و نقد می شود .

به گزارش پرس شیعه،فیلم سینمایی «نزدیکتر» اولین تجربه بلند سینمایی مصطفی احمدی یکشنبه دوم اسفند ساعت ۱۸ در سیصدو هشتادو چهارمین نشست باشگاه فیلم تهران در فرهنگ سرای ارسباران با حضورعوامل فیلم اکران و نقد می شود .

این فیلم به روابط اعضای خانواده ای می پردازد که در گذشته با مشکلات اساسی رو به رو بوده اند و پس از مدت ها به طور غیر منتظره ای دور هم جمع می شوند و چالش هایی بین آنها بوجود می آید و مادری که با نگرانی به این شرایط چشم دوخته است.

مصطفی احمدی (کارگردان)، سپهر سیفی ( تهیه کننده)، بهرام توکلی وهستی بشروتنی (نویسندگان)،بهرام بدخشانی( مدیرفیلمبرداری)، صابرابر، پگاه آهنگرانی، پارسا پیروزفر، ستاره اسکندری نازنین فراهانی، شیرین یزدانبخش، محمد بحرانی و فراز مدیری بازیگران و عوامل این فیلم هستند .

علاقه مندان برای حضور دراین نشست می توانند به نشانی خیابان شریعتی ، بالاتراز پل سیدخندان ،خ جلفا فرهنگ سرای ارسباران مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند .