معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه استان قزوین گفت: امروزه با توجه به مسئله نفوذ دشمنان جبهه اصلی نبرد استکبار با ملت‌ جبهه فرهنگی است.

به گزارش پرس شیعه،محمد کشاورز در قزوین اظهار داشت: با توجه به اینکه جبهه اصلی نبرد استکبار با ملت‌ها جبهه فرهنگی است دشمن نیروها و ابزار گسترده ضدفرهنگی و رسانه‌ای را برای به زانو درآوردن ملت‌ها به‌کارگرفته است.

وی افزود: ترویج اباحه‌گری، آلوده‌کردن به مواد مخدر، مشروبات الکلی، ترویج اشرافی‌گری، تجمل‌گرایی، رواج سنت‌های غلط مفسده‌انگیز و وابسته کردن به رسانه‌های فاسد و فیلم و بازی‌های رایانه‌ای و موسیقی مبتذل، راه‌اندازی مجالس غیراخلاقی، عادی‌سازی طلاق و بی‌اعتنایی به خانواده از جمله نتایج این لشکرکشی استکباری و به فرموده مقام معظم رهبری شبیخون فرهنگی است.

کشاورز عنوان کرد: راه خنثی کردن این توطئه‌ها و شکست دشمن در این جنگ گسترده، ارتقا آگاهی و شناخت، توام با ایمان و معرفت دینی است.

وی تصریح کرد: بر این اساس نکات اساسی برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در زمینه‌های ترویج وحدت حول محور ولایت و افشای جریان های تفرقه‌افکن( شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی)، مقاومت و سازش‌ناپذیری بااستکبار با ارتقا بینش دشمن‌شناسی و تقویت روحیه بسیجی و استکبارستیزی، ترویج سبک زندگی اسلامی با تاکید بر فرهنگ‌سازی نماز، حجاب و عفاف، تحکیم بنیان خانواده، ساماندهی اوقات فراغت، ازدواج آسان و رشد جمعیت است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد: تبیین ابعاد جریان نفاق و فتنه و برائت از آن، منزوی‌سازی رسانه‌های ضداسلامی(دجالواره و شبکه‌های اجتماعی فاسد فضای مجازی)، مصون‌سازی جامعه از آن‌ها و ارتقای سواد رسانه‌ای، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارتقا معرفت نسبت به تاریخ انقلاب اسلامی، مبانی نظری آن و نقش ولایت در نظام اسلامی و ترویج گفتمان رشد علمی از دیگر برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین است.