فرمانده سپاه روح‌الله استان‌مرکزی گفت: ملت ایران باید با حضور خود در انتخابات اقتدار ملی را نشان دهند.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازتسنیم،سردار محسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اهمیت انتخابات در سرنوشت کشور اظهار داشت: یکی از اتفاقات بسیار بزرگ در پیش روی ملت انتخابات ۷ اسفندماه است که این دوره از انتخابات از حساسیت بالایی برخودار است.

وی افزود: در بحث انتخابات باید سخنان مقام معظم رهبری در دی‌ماه امسال توجه ویژه‌ای شود که ایشان در سخنرانی خود اهمیت انتخابات را برای ملت ایران بازگو کردند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان‌مرکزی تصریح کرد: طبق سخنان مقام معظم رهبری آمریکا به انتخابات و مجلس ایران چشم دوخته است و مجلس شورای اسلامی ایران مورد طمع آمریکا قرار گرفته است.

سردار کریمی با اشاره به صیانت ملت ایران خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی باید استکبار ستیز باشد و در مسائل اقتصادی به درون نگاه کند، مجلس نباید الگو گرفته از غرب و بیرون کشور باشد.

وی بیان داشت: ملت ایران باید با حضور خود در انتخابات اقتدار ملی را نشان دهند و در انتخاب خود دقت کامل را داشته باشند تا فردی اصلح را به نیابت از خود به مجلس بفرستند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان‌مرکزی عنوان کرد: نماینده مردم باید استکبار ستیز باشد و یقین کامل داشته باشد که در هیچ امری ایران نیاز به بیگانگان ندارد.

سردارکریمی با اشاره به ویژگی‌های نماینده اصلح گفت: اگر مردم در انتخاب فرد اصلح مشکل دارند باید به معتمدین خود مراجعه کنند و بزرگان ایران نیز باید با همکاری یکدیگر به مردم در انتخاب فرد اصلح کمک کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران اگر می‌خواهند مجلسی مقتدر و ارزشی داشته باشند رای پراکنده ندهند چراکه در این دوره از انتخابات باید ائتلاف کرد بر پیشرفت کشور زوم کرد.