احمد رضا درویش کارگردان فیلم ایرانی ” رستاخیز” جایزه جشنواره غدیر را به دو تن از شخصیت های جهان اسلام هدیه کرد. درجشنواره بین المللی الغدیر درشهر نجف اشرف عراق از” احمدرضا درویش” کارگردان ایرانی فیلم ” رستاخیر” درباره امام حسین علیه السلام و دو بازیگر ایرانی به نام های ” فرهاد قائمیان” و ” فریبا کوثری ” تمجید شد.

به گزارش پرس شیعه؛ در جشنواره بین المللی الغدیر در شهر نجف اشرف عراق از” احمدرضا درویش” کارگردان ایرانی فیلم ” رستاخیر” درباره امام حسین علیه السلام و دو بازیگر ایرانی به نام های ” فرهاد قائمیان” و ” فریبا کوثری ” تمجید شد.

بر اساس این گزارش، احمد رضا درویش کارگردان ایرانی در حاشیه جشنواره غدیر در سخنانی از جاهلیت جدید انتقاد کرد و گفت :” این جاهلیت، دشمن شیعه و اسلام نیست، بلکه دشمن انسان است”.

درویش همچنین از محور مقاومت درمنطقه و مبارزان در میدان های نبرد ضد تکفیری ها و داعش قدردانی کرد و جایزه اش را به آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان درعراق تقدیم کرد.

وی همچنین افزود: ” این جایزه را همچنین به سید حسن نصرالله سمبل مقاومت و آزادی و پدر شهید و فرزند اهل بیت علیهم السلام تقدیم می کنم.