بیست و یکمین شماره‌ هفته‌نامه «خط حزب‌ الله» با گزارشی تحلیلی با عنوان «مجلس انقلابی یا مجلس مرعوب» درباره مشارکت و انتخاب ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه منتشر شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای، بیست و یکمین شماره‌ هفته‌ نامه «خط حزب‌ الله»، هفته‌ نامه‌ خبری – تحلیلی نمازهای جمعه، مساجد و هیئت‌های مذهبی، با گزارشی تحلیلی با عنوان «مجلس انقلابی یا مجلس مرعوب» درباره مشارکت و انتخاب ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه منتشر شد.

سخن هفته این شماره با عنوان «دستور العمل انگلیسی» به موضوع بسیار پراهمیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دخالت رسانه‌های رسمی دولت انگلستان در آن پرداخته است.

صفحه ویژه انتخابات در این شماره یکی از مهم‌ترین بخش‌های سخنان رهبر انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان را با عنوان «توطئه اصلی» در خود جای داده و همچنین جدولی از نکات مهم بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره انتخابات مطرح شده در همین دیدار را برای استفاده عموم امت حزب‌الله منتشر کرده است.

عکس ویژه‌ این شماره «خط حزب‌ الله» نیز به تصویری منتشرنشده ‌از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مراسم افتتاح صنایع اسلحه‌سازی الحدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۲ اختصاص داده شده است.

بیست و یکمین شماره هفته‌نامه خبری – تحلیلی «خط حزب‌ الله» به ارواح طیبه شهیدان مهدی و حمید باکری «سرداران شجاع تبریزی و آذربایجانی» جنگ تحمیلی تقدیم شده است.