شهر ری – با حضور جمعی از مردم و مسئولان، پیکر پاک و مطهر شهید حجت الاسلام محمد پورهنگ در شهرری تشییع و در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید حجت الاسلام محمد پورهنگ ظهر پنج شنبه با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی شهرری، جمعی از مسئولان، نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

در این مراسم، پیکر مطهر این شهید مدافع حرم از امامزاده عبدالله شهرری به سمت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بر روی دستان مردم مومن و انقلابی قبله تهران تشییع شد.

پیکر شهید پورهنگ پس از حضور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و طواف در این مکان مقدس، برای خاکسپاری به گلزار شهدای بهشت زهرا انتقال پیدا کرده و در آیینی به خاک سپرده شد.

شرکت کنندگان در این مراسم، شهدای مدافع حرم را ادامه دهنده راه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عنوان کردند و اظهار داشتند که شهدای مدافع حرم پرورش یافته مکتب سرخ حسینی هستند.

مردم متدین و انقلابی شهرری اعلام کردند که راه شهدای مدافع حرم با تمام توان و قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و گروه های تکفیری و تروریستی نمی توانند به مقاصد خود برسند.

شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهید پورهنگ، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و تجلیل از خانواده این شهدا را بسیار مهم عنوان کردند.