زنجان – فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: ۳۲ گردان واکنش سریع بیت‌المقدس و یک گردان کوثر خواهران در استان رزمایش الی بیت‌المقدس را اجرا کردند.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار جهانبخش کرمی ظهر جمعه در رزمایش الی بیت‌المقدس گردانهای بسیج شهرستان زنجان در محل تیپ ۳۶ انصارالمهدی(ع) سپاه استان زنجان، افزود: بسیج همواره در صحنه های مختلف در راستای اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور داشته است.

وی با بیان اینکه امروز صحنه با شکوه شما بسیجیان یادآور صحنه‌های زیبای دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: ۳۲ گردان واکنش سریع بیت‌المقدس و یک گردان کوثر خواهران در استان رزمایش الی بیت‌المقدس را اجرا کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: بسیجیان استان زنجان در عرصه‌های مختلف سازندگی، علمی، عمران و آبادانی، محرومیت‌زدایی و به ویژه در عرصه‌های امنیتی و دفاعی اعلام می‌کنیم که اگر پای دشمنان اسلام به این کشوردراز شود پایشان را قلم می‌کنیم و اگر دست متجاوزین به این کشور دراز شود دست‌شان را قطع خواهیم کرد.

کرمی با بیان اینکه رزمندگان اسلام گوش به فرمان امام مسلمین و فرمانده معظم کل قوا هستند تا همه فتنه‌های دشمنان اسلام را خنثی کرده و با هر گونه تهدیدات نیز مقابله کنند، افزود: در استان با به کارگیری بخش از گردانهای واکنش سریع بیت‌المقدس در تمامی شهرستانها شاهد اجرای رزمایش مقابله با هر گونه تهدیدات سخت و نیمه سخت دشمنان هستیم.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: بسیجیان قهرمان استان زنجان همانطوری که در ۴۶ عملیات آفندی و پدافندی دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند امروز نیز گوش به فرمان ولایت هستند.

کرمی افزود: امروز به برکت آن حماسه، ایثار، فداکاری و مجاهدتها بسیج جهان اسلام در سوریه، عراق، لبنان، فلسطین، یمن و کشورهای مختلف شکل گرفته که با استکبار و نوکران آنها مبارزه می‌کنند.