فومن – جانشین فرماندهی پلیس راهور ناجا بااشاره به وضعیت نامناسب محل اسکان پلیس راهور دربسیاری ازشهرها،تأمین فضای اداری مناسب برای پلیس راهنمایی ورانندگی درون شهرها رادغدغه اصلی ناجا اعلام کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ سردارموسی امیری در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان اداری پلیس راهور که ظهر سه شنبه در شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: هدف از ساخت و ساز در حوزه پلیس راهور برای انجام وظیفه و ارائه خدمات بهتر و روان تر به مردم است.

وی با بیان اینکه وجود یک ساختمان و مکان اداری مناسب سبب حفظ عزت و اقتدار حاکمیتی پلیس راهور در سطح استان ها و شهرستان ها است، افزود: وزارت راه و شهرسازی براساس قانون مکلف به تأمین زمین، اعتبار و ساخت پاسگاه ها و پلیس راه ها در سطح کشور است.

جانشین فرماندهی پلیس راهور ناجا تأمین ساختمان اداری برای پلیس راهنمایی و رانندگی درون شهرها را دغدغه مهم این نهاد عنوان کرد و گفت: متاسفانه در بسیاری از شهرها پلیس راهنمایی و رانندگی از این نظر با مشکل مواجه بوده و یا در ساختمان های اسکان دارد که در خور شأن این نهاد نیست.

وی با بیان اینکه تأمین این امکانات سبب ایجاد عزت و اقتدار پلیس راهور است، خاطرنشان کرد: بودجه سالانه ناجا بخش بسیار اندکی را به پروژه های عمرانی اختصاص داده که نمی تواند همه نیازهای ۵۰۰ شهرستان و تعداد زیادی از شهرهای در شرف شهرستان شدن را تأمین کند.

سردار امیری با تأکید برتعامل و همکاری مسئولان شهرها وجلب مشارکت های مردمی در خصوص ایجاد فضاهای اداری مناسب برای پلیس راهور در شهرستان، تصریح کرد: برای ارتقا و افزایش ارائه خدمات به شهروندان نیازمند تأمین این فضاها هستیم.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص امنیت مردم محور، افزود: مشارکت های مردمی به ایجاد زیرساخت های مناسب در سطح کشور کمک کرده و موجب توسعه و رشد خدمات می شود.