ورامین – مانور موتورسواران قانونمند همزمان با هفته نیروی انتظامی و به همت پلیس راهور شرق استان تهران در ورامین برگزار شد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، مانور موتورسواران قانونمند ظهر سه شنبه و همزمان با هفته نیروی انتظامی و به همت پلیس راهور شرق استان تهران در شهرستان ورامین برگزار شد.

در این مراسم، تعدادی از موتورسواران ورامینی با داشتن کلاه ایمنی و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، بر اهمیت توجه به دستورات پلیس تأکید کردند.

همچنین همزمان با هفته نیروی انتظامی و با همکاری پلیس شرق استان تهران، توزیع کلاه ایمنی در میان راکبان موتور سیکلت انجام که این امر با استقبال مردم و شهروندان در شرق استان تهران روبرو شد.

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پلیس تلاش دارد تا در هفته نیروی انتظامی با انجام اقدامات فرهنگی، اهمیت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را یادآور شود.

وی افزود: سهم قابل توجهی از تصادفات درون شهری مربوط به موتورسیکلت ها و راکبان این وسیله بوده و به همین خاطر برنامه های ویژه ای در این زمینه در حال برگزاری است که توزیع کلاه ایمنی و مانور موتورسواران قانونمند بخشی از این برنامه ها محسوب می شود.