مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران گفت: مردم با هوشیاری و با حضور در پای صندوق‌های رای به گونه‌ای رای دهند که در پیشگاه شهدا شرمنده نباشند.

به گزارش پرس شیعه،سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای صابرین سپاه، اظهار داشت: زمان بسیاری باید بگذرد تا مردم و حتی مسئولان متوجه نقش‌آفرینی‌های برجسته‌ای که از سوی سپاه رخ داده، بشوند.

وی ادامه داد: امروز دنیا متحیر رفتار و اقدامات این ملت است که در آن سوی مرزها و در مقابله با تروریست‌ها رخ می‌دهد.

سردار شریف تصریح کرد: رژیم‌صهیونیستی دچار تنزل شده و بعد از عملیات‌های موفق‌آمیز حز‌ب‌الله لبنان و فلسطینیان، صهیونیست‌ها آخرین برگ خود را به تصور محدود کردن جمهوری اسلامی ایران رو کردند، البته آنها در طی این سال‌ها همیشه به دنبال آن بودند که تفکر و گفتمان انقلاب اسلامی را محدود کنند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران افزود: آنها در اواخر جنگ تحمیلی به تصور اینکه گفتمان انقلاب اسلامی در مرزهای کشور محدود شده، پس از بازپس‌گیری فاو با هزینه‌های بسیار و حمایت‌های مالی عربستان سعودی و دیگر کشورها، مجری شیعه‌کشی شدند، به این معنا که ایران نتوانسته انقلاب خود را به بیرون از مرزها صادر کند.

سردار شریف تصریح کرد: آنها غافل از این بودند که پیام انقلاب به اراده خداوند کیلومترها خارج از مرزها در حال گسترش است و دیگر خبری از ژنرال‌های پرستاره حزب بعث و خود صدام نیست.

وی خاطرنشان کرد: به لطف حرکت انقلاب اسلامی در مسیر جریان حق بعد از بیست و چند سال وقتی استخوان غواصان شهید به تهران می‌رسد میلیون‌ها نفر بدون سازماندهی در خیابان‌ها حضور پیدا می‌کنند که این محصول حرکت در راه خداست.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران به جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: ۸ سال در مقابل دشمنان ایستادیم و بیش از ۲۰۰ هزار شهید در راه اسلام تقدیم کردیم و آیا برای این ملت و شیعیان ایران افت نبود که پای دشمن به حرمین شریفین برسد و یا آیا پاسدار بودن یا بسیجی بودن کفایت می‌کرد؟

سردار شریف با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری سه ماه بعد از آغاز درگیری‌های سوریه، اظهار داشت: ایشان فرمودند “دولت و ملت سوریه در خط مقدم مقاومت هستند” و بعد از این سخنان بودند که دشمنان یکی پس از دیگری از اهداف و خواسته‌های خود عقب‌نشینی کردند.

وی در بخش پایانی سخنان خود به موضوع مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: مردم با هوشیاری و با حضور در پای صندوق‌های رای به گونه‌ای رای دهند که در پیشگاه شهدا شرمنده نباشند.