بوشهر – مدیر اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان بوشهر از اجرای طرح ختم قرآن در تمام مجالس تاسوعا و عاشورا در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، ابراهیم مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در استان بوشهر ۲۹۵ موسسه قرآنی فعالیت دارند که تلاش ویژه‌ای برای ساماندهی، حمایت، نظارت و پشتیبانی از این موسسات داریم.

وی خاطرنشان کرد: اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان بوشهر ویژه‌برنامه‌های قرآنی را برای ایام ماه محرم تدوین کرده است و با همکاری و مشارکت هیئت‌های مذهبی، برنامه‌های در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود.

مدیر اتحادیه موسسات قرآنی مردمی استان بوشهر از اجرای طرح ختم قرآن در تمام مجالس شب تاسوعا و عاشورا در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: توسعه برنامه‌های قرآنی در محافل عزاداری را در دستور کار داریم.

وی بیان کرد: قرآن و عترت دو محور متحد و مشترک با هم هستند که امسال نیز با انسجام بهتری نسبت به اجرای این برنامه قرآنی در محافل و مجالس حسینی اقدام خواهیم کرد.

مرادی تصریح کرد: اجرای این طرح قرآنی در شب‌های اوج عزاداری مردم، تاثیر بسیار زیادی در انتقال این پیام ارزشمند یعنی توجه به با هم بودن قرآن و اهل بیت(ع) خواهد داشت.