روز گذشته، روز جهانی حضرت علی اصغر (ع) بود؛ روزی که می توان از آن به عنوان روز جهانی دفاع از کودکان و قربانیان خردسال و شیرخوارگان یمن یاد کرد که توسط سعودیهای خبیث به شهادت می رسند.

به گزارش پرس شیعه؛ چند سالی است که در یکی از روزهای دهه اول ماه محرم «روز جهانی حضرت علی اصغر علیه السلام» اعلام می شود.

بر اساس این گزارش، روز جمعه گذشته (دیروز) ۵ محرم الحرام ۱۴۳۸ هجری قمری (مصادف با ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ش. و ۷ اکتبر ۲۰۱۶ م.) در مراسم روز جهانی حضرت علی اصغر (ع) (همایش شیرخوارگان حسینی و بزرگداشت جهانی حضرت علی اصغر) که با حضور زنان و مادران و کودکان شیرخواره برگزار گشتد و یاد و خاطره قربانیان کودک را گرامی داشتیم زیرا باید از مظلومیت امام حسین (ع) و این کودک شیرخوار و نیز هزاران کودک یمنی، عراقی، سوری، افغانی، پاکستانی، لبنانی، فلسطینی و بحرینی که به دست شجره ملعونه آل سعود و آل خلیفه و آل صهیون و دیگر مزدوران و دست نشاندگان استکبار جهانی و عوامل فرقه ضاله وهابیت و گروهک های مسلح تکفیری مانند داعش و النصره، به شهادت می رسند، دفاع کرد و فریاد مظلومیت آنان را به جهانیان رساند.

این روز، روز جهانی دفاع از کودکان و قربانیان خردسال و شیرخوارگان یمن است که توسط عوامل خبیث رژیم آل سعود (شجره خبیثه) از نوادگان معاویه و یزید بن معاویه بن ابی سفیان و بنی امیه و آل مروان و آل سفیان بطور وحشیانه ذبح و قربانی می شوند؛ همانطور که حضرت علی اصغر علیه السلام ناجوانمردانه در کربلا و در دامن پدر بزرگوارش مورد اصابت تیر حرمله قرار گرفت و شهید گردید.

بزرگداشت روز جهانی دفاع از کودکان قربانی خشونت و تروریست در اولین جمعه ماه محرم الحرام در سراسر جهان، همراه با سر دادن شعارهای «هیهات منا الذله» و «لبیک یا حسین»، اقدامی است در دفاع از مظلومیت حضرت علی اصغر علیه السلام و تمامی کودکان قربانی خشونت در جهان؛ و حرکتی است برای دفاع از کودکان بی دفاع یمن که در زیر بمبارانهای وحشیانه عوامل رژیم مستبد آل سعود به خاک و خون کشیده می شوند.

ضرورت دارد تا مظلومیت مسلمانان ــ بویژه پیروان اهل بیت علیهم السلام ــ در طول تاریخ، از عاشورای کربلا تا عاشورای یمن، و نیز در دیگر کشورهای جنگ زده، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و افغانستان و لبنان بیان گردد.

السلام علی عبد الله الرضیع اولین قربانی کودک در اسلام…

سلام بر حضرت علی اصغر بخون خفته در آغوش پدر شهیدش…

لعنت خدا بر قاتلان و جلادان تاریخ از حرمله بن کاهل اسدی و یزید بن معاویه و عمر سعد و شمر گرفته تا آل سعود و آل خلیفه و تروریستهای مسلح و مزدور وابسته به استکبار جهانی وصهیونیسم بین الملل.