آیت‌ الله جنتی طی حکمی «نصرت الله لطفی» را به سمت قائم مقام جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نظر به استعفای اصغر آب خضر، آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی «نصرت الله لطفی» را به سمت قائم مقام جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

گفتنی است نصرت الله لطفی با حفظ سمت معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها، به سمت قائم مقامی شورای هماهنگی منصوب شد.

در بخشی از حکم آیت الله جنتی خطاب به نصرت الله لطفی آمده است: امید است با همکاری همه دست اندرکاران مسائل شورا بویژه روسای ستادها، معاونین، مدیران، روسای دفار استان ها، مدیران و کارکنان ایدهم الله در بهبود کیفیت امور، ارتقای جایگاه شورا و جلب همکاری و مشارکت مسئولان محترم نظام و حمایت مردم عزیز در انجام وظایف محول شده موفق باشید.

آیت الله جنتی در این حکم از قائم مقام جدید شورا خواست تا با رایزنی های مناسب در خصوص شناخت بیشتر از شورا و تشکیل جلسات با مسئولان سایر دستگاه ها و نهادها به منظور جلب مشارکت و استفاده از استعدادهای سایر سازمان ها برای برگزاری هرچه بهتر مراسم و مناسبت های ایام ا… انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ ننماید.

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی را فردی متعهد، متخصص و دارای سوابق گرانسنگ و تجارب ارزشمند خواندند.