زنجان-مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: به برکت خون شهدا پیام انقلاب اسلامی در جهان منتشر شده است.

به گزارش پرس شیعه، و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری در مراسم یادواره شهدای منطقه هزاررود شهرستان طارم با یادآوری دوران دفاع‌مقدس با بیان اینکه خانواده شاهد و ایثارگر بر گردن همه ما حق دارند، افزود: شهدای گران‌قدر انقلاب و دفاع‌مقدس نیازی به تبلیغ ندارند و ما نیازمند آنان هستیم که همچون چراغ هدایتی از دور شدن ما از راه اصیل انقلاب جلوگیری کنند.

وی گفت: در آن روزهای دشوار، کشور ما در اوج مظلومیت به تنهایی در برابر تهاجمی مقاومت می‌کرد که ده‌ها کشور پشتیبان تمام‌عیار آن بود و همین جوانان کم‌سن و سال با تجهیزات مختصر و سلاح‌های سبک غیرت‌مندانه از مرز و بوم میهن‌مان دفاع کردند.

صفری با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها به‌ویژه حوزه اطلاع‌رسانی و رسانه افزود: به برکت خون پاک شهدا است که صدا و تصویر انقلاب در سراسر جهان پخش می‌شود و اقبال مردم جهان به ندای حق‌طلبی و استکبارستیزی نظام اسلامی روزافزون است. آمریکا به این نتیجه رسیده است که با ملت تاریخ‌ساز ایران که شهادت برایش افتخار است باید با احترام صحبت شود و زبان تهدید و ارعاب کارآیی خود را در این کشور از دست داده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان ادامه داد: دشمنان به این واقعیت رسیده‌اند که نمی‌توانند با برخورد سخت با جمهوری اسلامی مقابله کنند، چون انقلاب اسلامی از اسلام ناب محمدی (ص) سرچشمه گرفته و اصل اساسی آن استعمار‌ستیزی است، چون درس خود را از سیدالشهدا (ع) گرفته است، از این‌رو فرهنگ و باورهای دینی مردم را هدف قرار داده‌اند.

صفری افزود: امروز نوع برخوردی که دشمن برای نسل جوان کشور ما انتخاب کرده ابزارجنگ‌نرم از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی برای مسخ فکری جامعه و فروپاشی بنیان خانواده‌ها است.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات منجر به تداوم اقتدار انقلاب اسلامی خواهد شد، تداوم انقلاب اسلامی را مرهون حضور مردم در صحنه دانست.