فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه با نابسامانی های اجتماعی کنار نمی آید و با بسیج همه ظرفیت ها به مبارزه با آنها خواهد رفت

به گزارش شیعه پرس، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب امروز (پنج شنبه) در جریان بازدید از مرکز باز پروری شهید زیادیان و در جمع خبرنگاران در خصوص چرایی ورود سپاه به عرصه مقابله با آسیب های اجتماعی، گفت: فلسفه وجودی سپاه، انهدام هر عارضه ای است که مردم را آزار می دهد.

وی تصریح کرد: سپاه با نابسامانی‌های اجتماعی کنار نمی آید و با بسیج همه ظرفیت ها به مبارزه با آنها خواهد رفت، استراتژی سپاه این است که همه لیدرها و مافیایی اصلی، تولید و توضیع کنندگان خرد و کلان مواد مخدر را متلاشی کند، ما باید به مرحله ای برسیم که هزینه انجام جرم بالا برود تا عاملان جرم از انجام آن صرف نظر کنند.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهر تهران به عنوان پایتخت و قطب عالم اسلام به شیوه ای عمل می کند که ریشه بدی ها که در شان نظام اسلامی نیست خشکانده شود.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر نیز یک جنگ بزرگ در حوزه مسائل اجتماعی است که خانواده های ما که بخشی از ما هستند را پریشان کرده است،تاکید کرد: تمام جوانان که دچار این مشکل شده اند همچون فرزندان ما هستند، سپاه در یک حرکت جهادی وارد صحنه خواهد شد و به مبارزه با این معضلات تا نابودی آن خواهد پرداخت ، چرا که مردم کشور ما شایسته عزت و شادابی و زندگی خوب و شخصیت والا هستند و نباید پدیده های اجتماعی این چنینی خاطر آنها را آزرده کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری که فرمود مردم عائله ما هستند ما موظفیم در کمال احترام به آنها خدمت کنیم