یزدـ امام‌جمعه ابرکوه گفت: چشم جهانیان به انتخابات پیش روی ایران دوخته‌ شده که بیانگر اهمیت ایران اسلامی در جهان است.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های امروز نمازجمعه ابرکوه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو اظهار داشت: جهان در انتظار حماسه بزرگ ملت ایران است و چشم جهانیان به هفتم اسفندماه دوخته ‌شده و به لطف خدا، ملت ایران از این بزنگاه تاریخی با موفقیت عبور خواهد کرد.

وی افزود: مردم ما پس از انتخابات، برگ برنده و پیروزی را در دست خواهند گرفت و با این حضور پرشور در عرصه جهانی، پاسخ شرارت‌های آمریکا و آل‌یهود سعودی و گستاخی‌های آل خلیفه و دیگر مزدوران آمریکا در منطقه را قدرتمندانه خواهند داد.

حسینی عنوان کرد: بنابراین هم دوستان این ملت و انقلاب و رهبری، چشم امید به حضور گسترده شما مردم در پای صندوق‌های رأی دارند تا به کسانی رأی بدهید که کشور را تقدیم آمریکا نمی‌کنند و هم دشمنان می‌خواهند که یا رأی ندهید و یا به نفوذی‌های قسم‌خورده به آمریکا رأی دهید.

امام‌جمعه ابرکوه ابراز داشت: آمریکا هرگز دست از شرارت خود برنمی‌دارد و دیروز در قالب تقابل و جنگ و امروز هم در قالب تعامل و لبخند این کار را می‌کند اما هدف و موضع آنها در هر حال یکی و آن‌ هم نابودی انقلاب و کشور است.

حسینی افزود: هدف این است که آنچه را بر سر سوریه و عراق، افغانستان، یمن و دیگر کشورهای اسلامی آوردند و همه را به تلّی از خاکستر تبدیل کردند و توان نظامی، دفاعی و اقتصادی و آبادانی ر ا از جهان اسلام گرفتند، اگر بتوانند با ایران بدتر از آن عمل کنند.

وی ادامه داد: هشدار مقام معظم رهبری برای این است که آن‌هایی که هنوز خواب آمریکا را می‌بینند بیدار شوند و ببینند که همین برجامی را که خود امضاء کرده‌اند در اجرایی شدنش مانع‌تراشی می‌کنند بنابراین آمریکا برای ملت ما هرگز قابل‌ اعتماد نیست.

خطیب جمعه ابرکوه با توصیه مردم به تشویق فرزندانشان برای تحصیل در حوزه‌های علمیه گفت: ثبت‌نام داوطلبان به شرکت در آزمون حوزه علمیه خواهران و برادران در حال انجام است و بازهم توصیه می‌کنم که فرزندانتان را برای رفتن به حوزه تشویق به ثبت‌نام کنید.

حسینی ادامه داد: یادگاران صالحی از خود به یادگار بگذارید ضمن اینکه فرزند طلبه چه دختر و چه پسر، برای شما آبروبخش دنیا و برای آخرت هم صدقه جاریه محسوب می‌شود.