بیرجند- امام‌جمعه بیرجند بابیان اینکه دشمن درصدد است چهره بزرگان نظام را تخریب کند، ادامه داد: تخریب و سبک شماردن چهره بزرگان نظام نمونه‌ای از نفوذ است.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام علی رضایی بیرجندی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بیرجند بابیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در جامعه است، اظهار کرد: دشمن راه‌های زیادی را برای تضعیف نظام انجام داده اما در هیچ‌یک موفق نشده است.

وی با اشاره به تغییر تاکتیک دشمن گفت: اکنون دشمن با پروژه نفوذ سعی در ورود به کشور را دارد.

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به نفوذ دشمن در برخی رسانه‌ها گفت: در روزنامه‌ها نفوذ پیدا کردند تا باورها را وارونه جلوه دهند.

وی با اشاره به موقعیت حساس کشور در آستانه انتخابات بیان کرد: امروز روزی است که دشمن نقشه طرح‌ریزی می‌کند تا نفوذ پیدا کند.

حجت‌الاسلام رضایی بابیان اینکه دشمن در شبکه‌های اجتماعی در حال یارگیری است، ادامه داد: تمام تلاش استکبار این است تا ارزش‌های انقلاب به فراموشی سپرده شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن سعی در سیاه جلوه دادن چهره اسلام دارد، تصریح کرد: ملت بزرگ ایران اسلام را می‌خواهد و هیچ‌گاه به دنبال سران غرب نخواهد رفت.

رضایی عنوان کرد: دشمن مدل‌هایی را به‌عنوان جامعه توسعه‌یافته ارائه می دهد و ایران را در رتبه‌های آخر معرفی می‌کند و افراد خودباور نیز بلافاصله باور کرده‌اند.

وی بابیان اینکه دشمن درصدد است چهره بزرگان نظام را تخریب کند، ادامه داد: تخریب و سبک شماردن چهره بزرگان نظام نمونه‌ای از نفوذ است.

امام‌جمعه بیرجند تصریح کرد: ملت باید قدردان روحانیت باشد و احترامشان را حفظ کند.

وی با تأکید بر اینکه برای پاسداری از انقلاب باید از نفوذ دشمن جلوگیری کرد، افزود: گرفتن نفوذ دشمن در تمامی حوزه‌ها اعم از سیاسی و اقتصادی باید دنبال شود.

وی بابیان اینکه دشمن توطئه می‌کند و ما باید قانون‌مدارانه به وظیفه خود عمل کنیم، بیان داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات توطئه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند.

حجت‌الاسلام رضایی با تأکید بر انتخاب کاندیدای اصلح عنوان کرد: به کسی که به نفع اهداف نظام و شهدا قدم برمی‌دارد باید رأی دهیم.

وی قانون‌گذاری را وظیفه نمایندگان مجلس دانست و گفت: نمایندگان از دادن وعده‌ووعیدهایی که هیچ جایگاهی در مسئولیت آن‌ها ندارد خودداری کنند.

امام‌جمعه بیرجند ولایت مداری را از شاخص‌های کاندیدای اصلح ذکر کرد و ادامه داد: کم‌کاری برخی مسئولان را نباید به نمایندگان نسبت داد.