ساری- امام‌جمعه موقت ساری گفت: حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفندماه علاوه بر اینکه دشمنان را ناامید می‌کند، دفاع از رهبری است.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام محمدقاسمی در خطبه‌های نماز جمعه ساری خواستار مشارکت پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی شد و گفت: حضور مردم با بصیرت و انتخاب فرد اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان است.

وی بابیان اینکه باید با انتخاب فرد اصل و حضور پرشور در انتخابات، ولایت‌پذیری را اثبات کنیم عنوان کرد: کسانی باید روانه مجلس و خبرگان رهبری شوند که استکبارستیز باشند.

امام‌جمعه موقت ساری، ولایت‌پذیری را بهترین گزینش افراد صالح برشمرد و گفت: برنامه دشمن ایجاد فاصله بین مردم و رهبری است و باید هوشیارانه عمل کرد.

حجت‌الاسلام قاسمی به نقش مؤثر رهبری در هدایت انقلاب اسلامی اشاره و اضافه کرد: هدایت‌های مؤثر و عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی سبب شده تا کشور ما از گردنه مشکلات عبور کند.

وی اجرای پروژه نفوذ را امری جدی برشمرد و تصریح کرد: باید با حضوری پرشور به افراد صالح و ولایتمدار رأی داد تا جلوی خطر نفوذ را گرفت.

امام‌جمعه موقت ساری در بخشی از سخنانش، ائمه اطهار را بهترین مدل الگوی حکومت بیان کرد و گفت: همواره باید سیره و روش ائمه را سرلوحه قرارداد و نوع ولایتمداری حضرت زهرا (س) در جامعه تسری یابد.