مدیر اداره کل تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از آغاز ششمین دوره تربیت استاد پاسخگو در مسائل فقهی و نخستین دوره تربیت استاد پاسخگو در زمینه شبهات دینی همزمان در سال تحصیلی جاری خبر داد.

به گزارش پرس شیعه؛ زهره عزیزی در آیین افتتاحیه این دوره ها، که در اداره پاسخ به سوالات و شبهات دینی و با حضور جمعی از اساتید و اعضای هیات امنای جامعهالزهرا(سلام الله علیها) برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور خواهران، بر بهره گیری بهتر از این دوره تاکید کرد.

وی ادامه داد: دوره تربیت استاد پاسخگو در مسائل فقهی با حضور ۲۷ نفر از فارغ التحصیلان سطح سه رشته فقه و اصول به مدت چهار ترم و دوره تربیت استاد پاسخ به شبهات با حضور ۱۹ نفر از فارغالتحصیلان رشته فلسفه و کلام سطح سه برگزار می شود.

وی افزود: خواهران شرکت کننده پس از ثبت نام در سایت اداره پاسخ به سوالات، به مصاحبه دعوت شدند و پس از قبولی در مصاحبه و آزمون، موفق به حضور در این دوره شدند.

خانم عزیزی هدف از برگزاری ششمین دوره تربیت استاد پاسخگو در مسائل فقهی و نخستین دوره تربیت استاد پاسخگو در زمینه شبهات دینی را ارتقاء بنیه علمی اساتید و متربیان و استاد پاسخگو کارورزها در زمینه تحقیق و پاسخگویی عنوان کرد.