شهرکرد – نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: تشکیل مجلس شورای اسلامی با نیروهای ضعیف و ناکارآمد از اهدف دشمنان است.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه تشکیل مجلس شورای اسلامی با نیروی های ضعیف و ناکارآمد از اهدف دشمنان است، اظهار داشت: انتخابات امسال ایران از حساسیت ها بالایی برخوردار است و مردم باید هوشیار باشند.

وی افزود: انتخاب افراد کارآمد و قوی موجب تشکیل مجلسی مقتدر می شود که این امر نقش مهمی در جلوگیری از وقوع فتنه ها و توطئه های جدید دشمنان خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: دشمن در عرصه جدیدی برای ضربه زدن به انقلاب وارد شده است و تلاش دارند با راهی کردن افراد ناکارآمد و افرادی که به دنبال راحت طلبی هستند به مجلس، به انقلاب اسلامی و آرمان های آن ضربه وارد کند.

وی با بیان اینکه تضعیف شورای نگهبان از اهداف اصلی دشمنان کشور و نظام به شمار می رود، ادامه داد: دشمن در مرحله های مختلف به دنبال تضعیف شورای نگهبان است.

وی در ادامه با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد: حضور پر شور مردم در انتخابات پشتوانه بزرگ برای کشور به شمار می رود و نقش مهمی در خنثی کردن فتنه های دشمنان دارد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، تاکید کرد: نامزدهای انتخابات باید اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و طبق قانون به انجام تبلیغات خود بپردازند.

وی ادامه داد: مردم باید با تحقیق و بررسی از نامزدها شناخت پیدا کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.