اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان گفت: دشمن در نظر دارد با ایجاد تفرقه در کشورمان، انتخابات را به دشمنی بکشاند.

به گزارش پرس شیعه، حجت ‌الاسلام سید مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با اشاره به اینکه روزهای پیش رو برای ملت ایران روزهای حساس و مهمی است، اظهار داشت: دشمن در نظر دارد با ایجاد تفرقه در کشورمان، انتخابات را به دشمنی بکشاند.

وی ادامه داد: حضور مردم پای صندوق های رای قطعا مانند همیشه اراده دشمن در رسیدن به مقاصد شوم خود را خنثی خواهد کرد.

امام جمعه موقت اصفهان تصریح کرد: مردم باید در زمینه انتخاب، با حساسیت و تحقیق بهترین نامزدها را برای نمایندگی در مجلس انتخاب کنند.

وی افزود: ملت ایران در جمعه آتی امتحانی بزرگ پیش رو دارد و بر همه واجب است که در این امتحان حضور یابند.

میردامادی با اشاره به اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری، وابسته نبودن به دشمنان و تکیه بر خداوند از مولفه های برتری نظام جمهوری اسلامی است، تصریح داشت: ما نباید دشمنان اسلام را به عنوان دوست خود در نظر بگیریم، حتی اگر آنها به ما لبخند زده و دست دوستی دهند.

وی افزود: مراقبت از نفوذ دشمن به کشور باید مورد توجه مسئولان کشور قرار گیرد چراکه هرچند تبادل اقتصادی با غرب اشکالی ندارد اما اعتقاد به اینکه همه امور به دست آنها حل می شود هم اشتباه است.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: دشمن گاهی در قالب هم‌صدایی با ما وارد می شود اما در خلوت خود عداوت و کینه ما را در دل دارد.

وی تصریح داشت: متاسفانه برخی افراد در داخل کشور با وجود اینکه دشمن ۳۷ سال است جرئت حمله به ایران را نداشته، به نظام ضربه می‌زنند.