سمنان – امام جمعه موقت سمنان از نامزدهای انتخاباتی خواست تا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را رقم بزنند و گفت: مردم بصیر ما در هفتم اسفند عزت و اقتدار خود را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام سیدجلال احمدپناهی در خطبه های این هفته نماز جمعه سمنان با اشاره به دو انتخابات پیش رو، بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد و این مهم را تکلیفی برای ارتقا عزت و اقتدار ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: هفتم اسفند بهترین فرصت برای حضور گسترده مردم و تجدید میثاق ایشان با آرمانهای انقلاب است.

وی حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را ستودنی دانست و افزود: شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی و قانونی است.

امام جمعه موقت سمنان اشاره ای نیز به مجلس خبرگان رهبری و اهمیت این مجلس داشت و افزود: دشمن برای انتخابات خبرگان رهبری برنامه ریزی کرده است چرا که موقعیت مهم این مجلس در نظام مقدس جمهوری اسلامی را می داند.

احمدپناهی از مردم خواست تا در انتخابات مجلس خبرگان رهبری بهترین گزینه ها را انتخاب کنند و افزود: باید نماینده ای انتخاب شود که پشتیبان جایگاه ولایت فقیه باشد.

وی اشاره ای نیز به فرارسیدن ایام فاطمیه اول داشت و اظهار داشت: مسئولان فرهنگی برای هرچه بهتر برگزار شدن آئین های این ایام برنامه ریزی مناسب داشته باشند.