یاسوج – امام جمعه یاسوج بر رعایت اخلاق انتخاباتی در زمان تبلیغات تاکید کرد و گفت: خدشه‌دار کردن شخصیت دیگران برای اثبات شخصیت خود خلاف شرع است.

به گزارش پرس شیعه، آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یاسوج افزود: حفظ آبروی مردم و کاندیداها در زمان تبلیغات توسط همدیگر یک اصل مهم است.

وی خطاب به کاندیداها و طرفدارانشان بیان کرد: به همدیگر تهمت نزنید و آبروی یکدیگر را نبرید.

امام جمعه یاسوج اظهار کرد: مردم در روز هفتم اسفند با حضور گسترده و حداکثری خود پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح بار دیگر حماسه‌ای عظیم خلق خواهند کرد.

حسینی اظهار داشت: دشمن همیشه با تبلیغات سوء تلاش کرده مردم را از شرکت در مراسمی مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز قدس و انتخابات منع کند اما همیشه شکست خورده است.

وی افزود: مشارکت حداکثری و حضور پرشور ملت ایران در پای صندوق های اخذ رای در هفتم اسفند امسال مشت محکمی به دهان دشمنان خواهد بود.

حسینی تصریح کرد: قشرهای مختلف مردم استان با بصیرت خود افراد اصلح، دلسوز، توانمند و کارآمد را در انتخابات پیش رو انتخاب می کنند.

وی همچنین با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بنا به روایتی، از کاندیداها و طرفداران آنها خواست که حرمت این ایام را نگه دارند.