آیت الله «سید محمد تقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید کربلای معلی با صدور پیامی شهادت سرداران اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی مهندس را تسلیت گفت.

به گزارش شیعه پرس، آیت الله «سید محمدتقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید کربلای معلی با صدور پیامی شهادت سرداران اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی مهندس را تسلیت گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

(مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا).

شهیدان اسلام برادران مجاهد حاج ابو مهدی المهندس و سردار حاج قاسم سلیمانی که رهبری مبارزه علیه تروریسم را عهده‌دار بودند، با فداکاری و جانفشانی، خود را فدای اسلام کردند تا حق و حقیقت برتری داشته باشد و باطل و ظلم در حضیض بماند.

این ترور و تجاوز بی‌رحمانه را به شدت محکوم کرده و به همه مؤمنین در عراق و ایران، از ملت تا دولت تسلیت می‌گوئیم.

و تأکید می‌کنیم امت اسلامی که بصیرتی قرآنی دارد و پایبند به ارزش‌های دینی و منش اهل بیت علیهم السلام در مقاومت و دفاع از مقدسات است، با اینگونه حوادث بر استقامتش افزوده خواهد شد و دشمنان جز خسران و نابودی دستاوردی نخواهند داشت، چرا که روز انتقام مظلوم از ظالم شدیدتر از روز ستم ظالم برمظلوم خواهد بود.

به شهادت تاریخ، بی‌شک عراق اجازه تداوم این دشمنی‌ها و تجاوزها را نخواهد داد و در مقابل مستکبران تسلیم نخواهد شد. والله المستعان.