مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران ولایتمداری را از شاخصه های مهم سردار سلیمانی دانست و گفت: طلاب در عرصه های علمی و عملی سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش شیعه پرس به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدهادی رحیمی‌ صادق، در گفتگو با مهر، ضمن تسلیت عروج ملکوتی سردار جهان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار سلیمانی منحصر به فرد بود.

مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران با اشاره به اینکه سردار سلیمانی جمع همه فضائل و ویژگی های رزمندگان و شهدای عزیز بود، ادامه داد: سردار سلیمانی اسطوره خلوص و معنویت و آیینه مجاهدت در راه خدا بود.

حجت الاسلام رحیمی صادق به ابرهای اشکبار چشمان نافذ سردار آسمانی در فراق یاران و همرزمانش اشاره کرد و ادامه داد: آن چیزی که چهره نورانی ایشان را به خورشیدی درخشان تبدیل کرده بود ولایتمداری این سرباز ولایت بود.

وی افزود: سردار جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی معتقد بود هر آنچه رهبر انقلاب بیان می فرمایند کلام الهی و امام زمان(عج) است بنابراین ولایتمداری ویژگی خاصی بود که شخصیت ای سردار شهید را بسیار مطرح کرد.

مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران دلسوزی و مردم داری را یکی دیگر از ویژگی های شخصیتی این بزرگ مرد برشمرد و گفت: با همه سختی ها و گرفتاری هایی که سردار سلیمانی در جبهه مقاومت داشت اما زمانی که حادثه سیل خوزستان پیش آمد ایشان بدون هیچ تکلفی با همان لباس هایش وارد آب شد و با دلداری مردم سیل زده به همدردی با آنان پرداخت.

حجت الاسلام رحیمی صادق هوشمندی و طراحی سردار در مواجهه با دشمنان را از دیگر ویژگی ها بیان کرد و ادامه داد: سردار سلیمانی نه تنها یک فرمانده جنگی بلکه یک سیاستمدار و استراتژیست بود.

وی با تاکید بر اینکه طلاب در عرصه های علمی و عملی شهید سردار سلیمانی را الگو و سرمشق خود قرار دهند، اظهار داشت: سردار سلیمانی می فرمود هر کسی که آرزوی شهادت دارد باید در همین زندگی دنیایی شهید شود و شهید شدن با رفتار و حضور در صحنه تلاش و دلسوزی برای مردم محقق می شود.