ارتش سوریه در ادامه عملیات حومۀ قنیطره برای قطع ارتباط تروریستها با رژیم صهیونیستی، تلاش تروریست ها برای سیطره بر ارتفاعات استراتژیک را ناکام گذاشت.

به گزارش پرس شیعه،  به نقل از شبکه العالم، درگیری‌ها در منطقه القنیطره نشان می‌دهد که برای به زانو درآوردن گروه‌های تروریستیِ مرتبط با رژیم صهیونیستی، فقط باید از شیوه نظامی استفاده کرد.

ارتش در مناطق صندانیه، تل کروم جوبات، تل البزاق، رجم الصیاد، تل الجبل و تل قرین تعداد زیادی از ترویست ها را از پا درآورد و یا زخمی کرد.

تعداد زیادی تروریست نیز با انفجار بمب‌هایی که ارتش در منطقه مسحری در جنوب شهر قنیطره کارگذاشته بود، کشته و یا زخمی شدند.

یکی از نیروهای ارتش سوریه گفت : ارتش همچنان به مبارزه با گروه های تروریستی می پردازد و تلفات و خسارات سنگینی به آنها وارد کرده است و برای بازپس گرفتن اراضی تحت تصرف گروه های تروریستی که از حمایت اسرائیل برخوردارند تلاش می کند.

ارتش سوریه همچنین چند خودروی تروریست ها را در درگیری های شمال شهر درعا در جنوب این کشور منهدم کرد، و یک محل شلیک خمپاره و موشک نیز در منطقه مسحری منهدم شد.

عملیات ارتش سوریه در همه مناطق حومۀ شهر قنیطره همچنان ادامه دارد و ارتش تلاش می کند که مسیرهای پشتیبانی تروریست ها را که از اسرائیل کمک های نظامی دریافت می کنند، قطع کند.