منابع سوری از پیشروی های برق آسای ارتش سوریه به سمت شهر راهبردی معره النعمان در حومه جنوب شرقی ادلب و درهم شکستن تروریستها و فرار آنها خبر می دهند.

به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، ارتش سوریه در حال پیشروی به سوی شهر راهبردی معره النعمان در جنوب شرق استان ادلب است.

بر اساس این گزارش؛ منابع سوری اعلام کردند که ارتش سوریه پس از تسلط بر مناطق مهمی در حال پیشروی به سوی شهر راهبردی معره النعمان است.

این در حالی است که ارتش سوریه ساعاتی قبل بر شهرک های کرسیان، معرشمارین، ابوجریف و روستای تقانه در حومه جنوب شرقی ادلب مسلط شده بود.

ارتش سوریه در جریان عملیات به سمت شهر راهبردی معره النعمان تلفات و خسارت سنگینی به تروریستها وارد کرده است.

منابع سوری از حملات توپخانه ای و راکتی شدید به مواضع تروریستها خبر داده است و اینکه تروریستها در هم شکسته اند و بسیاری از آنها پا به فرار گذاشته اند.

نیروهای ارتش سوریه در آستانه محاصره مرکز دیده بانی ترکیه در شهرک معرحطاط در جنوب شهر معره النعمان قرار دارند و پس از تسلط بر شهرک الدیر الغربی و روستای تقانه به دو کیلومتری مرکز دیده بانی ترکیه رسیده اند.

این در حالی است که روز گذشته ارتش سوریه شهرک های السمکه، التح و دیرالشرقی در حومه جنوبی شرقی ادلب را هم از لوث تروریستهای جبهه النصره آزاد کرده بود.