متقاضیان دوره دکتری دانشگاه معارف اسلامی تا ۱۲ اسفند ۹۸ فرصت دارند در آزمون ورودی ویژه این دانشگاه ثبت نام کنند.

به گزارش شیعه پرس، دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹  (ترم بهمن ۹۹) از طریق آزمون ورودی اختصاصی دکتری از میان برادران و خواهران طلبه و طلاب حوزه های علمیه در دوره روزانه دانشجو می پذیرد.

رشته و گرایش های که در این دوره ارائه می شود به شرح زیر است :

مدرسی معارف اسلامی گرایش قرآن و متون اسلامی، ویژه برادران و خواهران.

مدرسی معارف اسلامی گرایش اخلاق اسلامی، ویژه برادران و خواهران.

مدرسی معارف اسلامی گرایش مبانی نظری اسلام، ویژه برادران و خواهران.

مدرسی معارف اسلامی گرایش انقلاب اسلامی، ویژه برادران و خواهران.

مدرسی معارف اسلامی گرایش تاریخ و تمدن اسلامی ویژه برادران و خواهران.

متقاضیان برای ثبت نام تا ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ فرصت دارند و لازم است در این بازه زمانی برای ثبت نام اینترنتی به سامانه پذیرش دانشگاه معارف اسلامی در سایت دانشگاه به آدرس  www.maaref.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

داوطلبان فقط درباره زمانی ثبت نام می توانند نسبت به مشاهده یا ویرایش اطلاعات ثبت ‌نامی خود اقدام کنند. ارائه مدارک، بعد از قبولی در آزمون ورودی الزامی است، و در حین ثبت نام، مدرکی از داوطلب اخذ نمی شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۲۵، ۲۶ و ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ به صورت اینترنتی توزیع خواهد شد. تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ خواهد بود.

محل برگزاری آزمون در شهر قم بوده  که نشانی دقیق آن در روز توزیع کارت، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. داوطلبان برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.